Internetová peněženka ADVcash

Zatím je jedinou možnosti investování přes peněženku ADVcash.  

Kliknutím na link si založíte peněženku, bez které to nejde:

https://wallet.advcash.com/referral/7c0cdc68-f5e8-43e8-a52c-5c30b6c35945

Až budete na tuto peněženku vkládat větší částky, je vhodné si ji verifikovat, protože neverifikovaná má omezení.

Před verifikací můžete využít všechny funkce systému, s výjimkou doplňování účtu bankovním převodem a kartami Visa / MC. V některých případech lze požadovat ověření a v souladu s naší bezpečnostní politikou a potlačením podvodů. V opačném případě je rozdíl mezi ověřeným účtem a neověřeným v množstevních limitech pro zadávání a výběr finančních prostředků, jakož i pro transakce s kartami. Můžete také vytvářet a objednávat virtuální a plastové karty, pro které se bude vztahovat limit na celkovou výši doplnění a řadu dalších limitů. Doporučujeme předat ověření, abychom plně využili příležitostí, které nabízíme.

Jaké jsou limity pro Váš účet před ověřením - verifikaci?

Před verifikací mohou majitelé osobních účtů nahradit účet 1000 USD za den a 2500 USD za měsíc. Mohou také stahovat až 500 USD za den a až 2500 USD za měsíc. Limit pro příjem a odesílání převodů ostatním uživatelům systému je 3000 USD za den nebo měsíc. 

POZOR: převody můžete provádět jen mezi dalšími elektronickými peněženkami! Ne na jakýkoliv bankovní účet nebo na bankovní kartu. To je povoleno jen "verifikovaným osobám"!!!

Jaké jsou limity pro můj účet po ověření - verifikaci?

Majitelé "verifikovaných" osobních účtů mohou účet doplnit o 250 000 USD měsíčně nebo denně s limitem 99999 USD na transakci. Mohou také vystoupit ze systému až do výše 100 000 USD za den a 250 000 USD za měsíc s limitem 10 000 USD na jednu transakci. Limit pro převody v systému je 999999 USD za měsíc nebo den s limitem 99999 USD za transakci.

Všechny tyto limity se vztahují výhradně k vnitřním peněženkám. Jednotlivé části nebo funkce systému (karty, bankovní převody atd.) Mohou mít na příslušných stránkách své vlastní limity.

Nemůžete si založit peněženku ADVcash jako "verifikoaná osoba" z těchto důvodů:

  • nemohu mít ani nemám vlastní bankovní účet,
  • nemohu mít ani nemám vlastní bankovní kartu,
  • nemám dva doklady totožnosti ani doklad potvrzující mojí "trvalou adresu" v OP,
  • neznám způsob převodu financí na peněženku, ani neznám způsob výběru - PORAĎTE.
  • jak PROVÁDĚT různé pokyny v ADVcash?