Internetová peněženka ADVcash

Zatím je jedinou možnosti investování přes peněženku ADVcash.  

Kliknutím na link si založíte peněženku, bez které to nejde:

https://wallet.advcash.com/referral/7c0cdc68-f5e8-43e8-a52c-5c30b6c35945

Až budete na tuto peněženku vkládat větší částky, je vhodné si ji verifikovat, protože neverifikovaná má omezení.

Před verifikací můžete využít všechny funkce systému, s výjimkou doplňování účtu bankovním převodem a kartami Visa / MC. V některých případech lze požadovat ověření a v souladu s naší bezpečnostní politikou a potlačením podvodů. V opačném případě je rozdíl mezi ověřeným účtem a neověřeným v množstevních limitech pro zadávání a výběr finančních prostředků, jakož i pro transakce s kartami. Můžete také vytvářet a objednávat virtuální a plastové karty, pro které se bude vztahovat limit na celkovou výši doplnění a řadu dalších limitů. Doporučujeme předat ověření, abychom plně využili příležitostí, které nabízíme.

Jaké jsou limity pro Váš účet před ověřením - verifikaci?

Před verifikací mohou majitelé osobních účtů nahradit účet 1000 USD za den a 2500 USD za měsíc. Mohou také stahovat až 500 USD za den a až 2500 USD za měsíc. Limit pro příjem a odesílání převodů ostatním uživatelům systému je 3000 USD za den nebo měsíc. 

POZOR: převody můžete provádět jen mezi dalšími elektronickými peněženkami! Ne na bankovní účet či bankovní kartu. To je povoleno jen "verifikovaným osobám"!!!

Jaké jsou limity pro můj účet po ověření - verifikaci?

Majitelé "verifikovaných" osobních účtů mohou účet doplnit o 250 000 USD měsíčně nebo denně s limitem 99999 USD na transakci. Mohou také vystoupit ze systému až do výše 100 000 USD za den a 250 000 USD za měsíc s limitem 10 000 USD na jednu transakci. Limit pro převody v systému je 999999 USD za měsíc nebo den s limitem 99999 USD za transakci.

Všechny tyto limity se vztahují výhradně k vnitřním peněženkám. Jednotlivé části nebo funkce systému (karty, bankovní převody atd.) Mohou mít na příslušných stránkách své vlastní limity.

Nemůžete si založit peněženku ADVcash jako "verifikoaná osoba" z těchto důvodů:

  • nemohu mít ani nemám vlastní bankovní účet,
  • nemohu mít ani nemám vlastní bankovní kartu,
  • nemám dva doklady totožnosti ani doklad potvrzující mojí "trvalou adresu" v OP,
  • neznám způsob převodu financí na peněženku, ani neznám způsob výběru - PORAĎTE.
  • jak PROVÁDĚT různé pokyny v ADVcash?