"Daruj a Dostaneš" - to řeší zadluženost, chudobu i VĚČNOST.
 
DAR je jedinečným řešením ZADLUŽENOSTI a CHUDOBY ve své originalitě. Podstatou každého DARU je, že vychází z možnosti každého občana!   
 • Váš kamarád - "Účastník programu" či EVANGELISTA Vám vysvětlí a potom zaregistruje do "Programu Daruj - Dostaneš", (dále jen Program). 
 • Až pochopíte, co svoji registraci do "Programu" obdržíte, s radostí dáte jediný DAR cca 2.000 Kč tak, aby Vám byl k užitku a ne ztrátou - naopak, mnohokrát se nazpět Vám vrátil! 
 • Dnes se hovoří, že "Mocní tohoto Světa", omezí hotovostní platby. Co pak bude s těmi v tom "Novém Světovém pořádku", kteří nemají nebo nemohou vlastnit bankovní účty, když mají exekuce nebo jiné vážné důvody?
 • Program i na toto pamatuje a ukazuje několik možností řešení občanům ve svízelné finanční situaci!
 • Program, není žádná "Finanční hra, Letadlo, či jakýkoli jiný Podvod", ledaže byste PODVEDLI sami sebe, nebo své kamarády!
 • Nezapomeňte na to, že "Příležitostné DARY" se v ČR zdaňují u Vašeho správce daně! 

Ke své REGISTRACI do Programu Daruj-Dostaneš potřebujete:

 • Vlastní PC či Notebook a kvalitní připojení k Internetu. Prostory vybavené potřebnou technikou může doporučit i Váš EVANGELISTA.
 • Aspoň jeden člen ve Vaší domácnosti DOBŘE ovládá počítač, který se pak postará o Vaši rodinu.  
 • Používáte v PC či Notebooku, Internetový prohlížeč Google Chrome.  
 • Potřebujete vlastní E-mail adresu, ideálně s koncovkou @gmail.com, kterou používáte.
 • Potřebujete vlastní číslo mobilního telefonu. Když ho nemáte, pořiďte si tuto novou SIM kartu
 • DŮLEŽITÉ: "Pořiďte si vlastní SKYPE účet a naučte se používat - Sdílení obrazovek!
 • Ve svém PC či Notebooku provádějte pravidelnou údržbu
 • Používejte kvalitní "Antivirový program"? 

 

Vaše životní rozhodnutí:

Jeden muž zabloudil v kamenité a vyprahlé krajině. Slunce nemilosrdně žhnulo a všechno bylo rozpálené. Muž byl na pokraji sil. Chvíli předtím, než padl, zahlédl opuštěný domek. S námahou se k němu doplazil. Před domem bylo zanedbané napajedlo s ruční pumpou. Vrhl se k rukojeti a začal pumpovat jako blázen. Pumpa vrzala, ale nevydala ani kapku.

Ve stínu pumpy si muž všiml skleněné láhve, pečlivě uzavřené zátkou, s lístečkem připevněným na víčku. Láhev byla plná vody. S třesoucíma rukama si muž přiblížil lísteček k očím zarudlým od slunce a četl: „Příteli, jestli chceš, aby pumpa fungovala, musíš do ní nalít všechnu vodu z láhve. Až zase půjdeš dál, nezapomeň láhev znovu naplnit.“

Muže se zmocnily protichůdné myšlenky. Umíral žízní: "Opravdu má vyplýtvat všechnu vodu a nalít ji do pumpy? Vždyť je celá rezavá. A co když to nebude fungovat?" Kdyby vypil vodu z láhve, zachránil by se, ale v tom případě by ten, kdo přijde po něm, neměl vůbec žádnou naději na záchranu.

Co má dělat? Zachránit se, nebo riskovat a dát jiným lidem možnost přežít?

Vnitřní hlas mu poradil, aby riskoval. Jedním rázem nalil vodu z láhve do pumpy a pak se zoufale chopil rukojeti a z posledních sil pumpoval. Pumpa se párkrát zakuckala, ale pak v ní za-šplouchalo a začala vytékat studená a čistá voda.

„Díky, díky!“ šeptal muž, hasil žízeň a nechával si téct vodu po zádech.

Než odešel, naplnil láhev a zazátkoval ji. Na lísteček připsal: „Věř mi, příteli, funguje to! Dej pumpě všechno a ona ti vrátí mnohonásobně víc!“

CITÁT: Kdybych Vám měl předat jen jednu myšlenku, pak by to byla tato: "Kdykoliv Vám něco CHYBÍ nebo něco POTŘEBUJETE, nejdříve to DARUJTE, a vrátí se Vám to MNOHONÁSOBNĚ! To platí na peníze, úsměv, lásku i přátelství".  Robert T. Kiyosaki 

Dávejte ochotně a Bůh Vás zahrne svými Nebeskými DARY. ON dává ochotným Dárcům vrchovatou míru. Lukáš 6,38a.

Je to Vaše srdce, které rozdává. Vaše ruce už jenom dávají.