"DARUJ a DOSTANEŠ" - to řeší ZADLUŽENOST i CHUDOBU.
 
DAR je jedinečným řešením ZADLUŽENOSTI a CHUDOBY ve své originalitě. Podstatou každého DARU je, že vychází z finančních a dalších možnosti každého občana!   
 • Když Váš kamarád - "Účastník programu" zaregistruje, dáte mu "Finanční DAR" ve výši 1.500 Kč a "Správci Programu" DAR ve výši 500 Kč. 
 • Když zjistíte, co jste svoji registraci obdrželi, s radosti DARUJETE - PŘEDÁTE svému tzv. "Evangelistovi", prvního svého kamaráda i z jeho finančním DAREM, kterého taktéž zaujme tento Program. Tímto DAREM, budete pak mít nekončící obdarování. 
 • Tušíme, že tomu asi moc nerozumíte - Váš Evangelista Vám to rád vysvětlí.
 • Dnes se hovoří, že "Mocní tohoto Světa", zakážou hotovostní platby. Co pak bude s těmi v tom "Novém Světovém pořádku", kteří nemají nebo nemohou vlastnit bankovní účty, když mají exekuce nebo jiné vážné důvody?
 • Program Daruj-Dostaneš, není žádná "Finanční hra, Letadlo, či jakýkoli jiný Podvod", ledaže byste PODVEDLI sami sebe, nebo své kamarády! 

Ke své řádné REGISTRACI do Programu Daruj-Dostaneš budete potřebovat:

 • Vlastní PC nebo Notebook a kvalitní připojení k Internetu.
 • Aspoň jeden člen ve Vaší domácnosti DOBŘE ovládá počítač.  
 • Používáte v PC či Notebooku, Internetový prohlížeč Google Chrome.  
 • Potřebujete vlastní E-mail adresu, ideálně s koncovkou @gmail.com, kterou používáte.
 • Potřebujete vlastní číslo mobilního telefonu. Když ho nemáte, pořiďte si tuto novou SIM kartu
 • DŮLEŽITÉ: "Pořiďte si vlastní SKYPE účet a naučte se používat - Sdílení obrazovek!
 • Ve svém PC či Notebooku provádějte pravidelnou údržbu
 • Používejte kvalitní "Antivirový program"?
 • Buďte NÁPOMOCNI zdravotně , duševně, duchovně, a finančně potřebným OBČANŮM.
 

Vaše životní rozhodnutí:

Jeden muž zabloudil v kamenité a vyprahlé krajině. Slunce nemilosrdně žhnulo a všechno bylo rozpálené. Muž byl na pokraji sil. Chvíli předtím, než padl, zahlédl opuštěný domek. S námahou se k němu doplazil. Před domem bylo zanedbané napajedlo s ruční pumpou. Vrhl se k rukojeti a začal pumpovat jako blázen. Pumpa vrzala, ale nevydala ani kapku.

Ve stínu pumpy si muž všiml skleněné láhve, pečlivě uzavřené zátkou, s lístečkem připevněným na víčku. Láhev byla plná vody. S třesoucíma rukama si muž přiblížil lísteček k očím zarudlým od slunce a četl: „Příteli, jestli chceš, aby pumpa fungovala, musíš do ní nalít všechnu vodu z láhve. Až zase půjdeš dál, nezapomeň láhev znovu naplnit.“

Muže se zmocnily protichůdné myšlenky. Umíral žízní: "Opravdu má vyplýtvat všechnu vodu a nalít ji do pumpy? Vždyť je celá rezavá. A co když to nebude fungovat?" Kdyby vypil vodu z láhve, zachránil by se, ale v tom případě by ten, kdo přijde po něm, neměl vůbec žádnou naději na záchranu.

Co má dělat? Zachránit se, nebo riskovat a dát jiným lidem možnost přežít?

Vnitřní hlas mu poradil, aby riskoval. Jedním rázem nalil vodu z láhve do pumpy a pak se zoufale chopil rukojeti a z posledních sil pumpoval. Pumpa se párkrát zakuckala, ale pak v ní za-šplouchalo a začala vytékat studená a čistá voda.

„Díky, díky!“ šeptal muž, hasil žízeň a nechával si téct vodu po zádech.

Než odešel, naplnil láhev a zazátkoval ji. Na lísteček připsal: „Věř mi, příteli, funguje to! Dej pumpě všechno a ona ti vrátí mnohonásobně víc!“

Dávejte ochotně a Bůh Vás zahrne svými dary. ON neskrblí, ale dává vrchovatou míru. Lukáš 6,38a.

Je to Vaše srdce, které rozdává. Vaše ruce už jenom dávají.

Jen Váš Kamarád - Účastník či EVANGELISTA Vás může ZAREGISTROVAT.

Když máte zájem o PROGRAM a tyto web stránky jste otevřeli jen tak, BEZ pozvání svého kamaráda, vyplněte tento "FORMULÁŘ". Se "Správcem programu" si vyslechnete obě prezentace přes program SKYPE - sdílením obrazovek a potom Vás ZAREGISTRUJE.