Důležitá zpráva pro odstraňované klienty z databáze TTH

V souvislosti s tím, že Klient si budou zakládat své účty v naší Mack Gold Bank pro výběr svých financí, vedení společnosti rozhodlo o odstranění zablokovaných účtů těch klientů a partnerů, kteří ani v prodlouženém termínu si neprovedli VERIFIKACI svých účtů. Když chcete mít úplné informace, aktivujte si přístup do "Blokovaných Stránek webu TT-Partners"!
 
Když se ještě dostanete do svého "back-office", nastudujte si stránku Mack Gold Bank
 
Od 09/07/2014 začalo odstraňování neverifikovyných učtů z databáze společnosti. Případné vlastní hotovostní vklady budou vráceny vkladatelům zpět. NE "Registrační popatek", který je nevratný! Více informací ke vrácení financí je uvedeno v Mack Gold Bank
 
Po odstranění účtu si nemůžete nárokovat žádné peníze, které jste ve svém účtu měli vgenerované, jelikož jste nepotvrdil VERIFIKACI (neodeslali sken dokladu totožnosti, že vůbec existujete a nepodepsali jste novou "Klientskou smlouvu", platnou od 15. října 2014)!    
 

Ikdyž budete z jakýchkoli důvodů odstraněni z TTH, opět můžete učinit novou registaci do spol. "IMPETRA PLUS Ltd. ," tímto způsobem:

- požádáte nás - TT-Partners o provedení nové registrace.
- znovu uhradíte registrační poplatek ve výši 200,-€,
- uhradíte poplatek ve výši 576€ pro aktivaci Mack Gold Bank a bankovní karty.
- z bankovního účtu převodem vložíte do některého z programů 1.000,-€,
- doporučíte aspoň pět klientů, kteří udělají to samé, co VY.
 
Tím se stanete pravoplatnými PARTENRY společnosti Impetra Plus. S naším SERVISEM budete mít už jen užitek ve formě finančních výnosů a odměn, pokud se budete řídit radami uvedenými v "Blokovaný ch Stránkách webu TT-Partners".