Vypořádání s programem Money Box.

Pravidlá vkládání IP do Industrial Pro ze dne: 6. 4. 2016, 16:48:50
 
Vážení klienti, prosím, 
 
věnujte pozornost této informaci, kterou máte ve své "Korporátní poště":
 
Právě teď bude prováděno restartování naší databáze. Bude to trvat 3 až 4 hodiny. V době restartování mohou být účty dočasně nedostupné. Po provedení restartu budeme mít možnost investovat pakety z Money Boxu do programu Industrial Pro. 
Připomínám podmínky: Industrial Pro a pravidlá pro vložení paketů z Money Box
 
Podmínky programu:
 
INDUSTRIAL PRO – krátkodobý investiční program na bázi těžby zlata a vysoce kvalitní průmyslové výroby.
 
I. Statistika:
Počet investičních paketů vytvořených programem Money Box: 6672
Počet koupených investičních paketů: 971
Počet investičních paketů obdržených od administrace: 305
Počet investičních paketů obdržených od partnerů: 315
Počet volných investičních paketů: 5913
Počet investičních paketů v programu Tomorrow: 1440
Počet investičních paketů v programu Tomorrow Plus: 61
Počet investičních paketů v programu Invest: 839
 
1) Investiční pakety obdržené od administrace zůstávají zatím zablokovány. Jsou to dárkové pakety, které v případě obnovení společné práce s partnery, kteří je mají, mohou být postupně uvolňovány ve speciálních promo akcích.
2) Plně zakoupené investiční pakety bude možno převádět do programu Industrial Pro bez dalšího doplácení.
3) Investiční pakety, které pracují v jiných programech, mohou být převedeny do programu Industrial Pro za poplatek 100 euro.
 
II. Volné investiční pakety:
a) Nedoplacené investiční pakety ( 0,00 – 199,99 euro) - hotově musí být doplaceno 500 euro plus 100 euro za převod paketu do programu Industrial Pro.
b) Jestliže investiční paket obsahuje hotovostní vklad 200 euro, a zbytek je vygenerován programem Money Box, potom vložení takového investičního paketu do programu Industrial Pro je podmíněno doplacením částky 300 euro plus 100 euro za převod do programu Industrial Pro.
c) Jestliže do investičního paketu bylo hotově vloženo 500 euro a více, potom se za převod takového investičního paketu do programu Industrial Pro zaplatí pouze 100 euro.
 
Částka 100 euro musí být u všech investičních paketů, kromě těch, které byly zakoupeny v plné výši, zaplacena hotovostně. Ostatní peníze lze zaplatit z prostředků na vnitřním účtu, které je možno vybrat. Hotovostní peníze, které budou v částce 100 euro zaplaceny za převody investičních paketů do programu Industrial Pro, budou určeny na materiální pomoc klientům trpícími nevyléčitelnými onkologickými nemocemi. 
 
S úctou
 
Diana Lytovchenko