Email o přeregistraci do nové platformy "FIN".

20.01.2017 10:09

Překlad e-mailu, který jste od FINANČNÍ INSTITUCE obdrželi!

Vážený kliente!

Nadešla doba změn. Již před nějakou dobou jsme Vás, naše klienty, informovali o připravovaných novinkách v naší bance. A první z nich je tady.

Představujeme Vám nový, přehlednější, modernější a kvalitnější systém internetového bankovnictví – ebanking For.Direct!

Mění se toho opravdu hodně. Nejenom nová grafika, ale zcela nový systém registrace, přihlašování a způsob práce – jednodušší a více intuitivní.

Odkaz na nový ebanking již nenaleznete na hlavní stránce banky.

Zároveň přestávají platit stávající přístupové údaje, které jste pro vstup do původního ebankingu používali a také pozbývá platnosti Váš dosavadní PIN, který jste při zadávání převodních příkazů a vytváření bankovních účtů používali.

Pro používání nového ebankingu je nutné, aby si každý klient vytvořil nové přihlašovací údaje. Proto Vám nyní zasíláme dočasné přihlašovací údaje, prostřednictvím kterých se do nového ebankingu přihlásíte. Ve chvíli, kdy toto učiníte, budete systémem vyzváni ke změně hesla a vygenerování nového PINu.

Zde jsou Vaše nové, dočasné přihlašovací údaje:

Adresa nového ebankingu:  https://members.for.direct/en/sign/in/ 

Login:

Heslo: 

Přihlaste se, prosím, k novému ebankingu co nejdříve.

Během nejbližší doby Vás pak prostřednictvím vnitřní komunikace budou kontaktovat administrátoři s cílem prověřit, zda veškeré podrobností týkající se Vaši registrace a jednotlivých účtů jsou v pořádku a případně vyřídili Vaše připomínky.

V následujících dnech pak budou aktivovány nové bankovní produkty, kterými jsou platební karta For.Direct, investiční a spořící produkty včetně svěřeneckého fondu.

Věříme, že budete příjemně překvapení nejenom našim novým ebankingem, ale i tím, co připravujeme pro nejbližší budoucnost.

Vaše banka