POMOC všem členům "FIN" od TT-Partners
Vážení členové FIN - aktualizováno 04/11/2019 v 12:10 hodin.
- ZPRÁVU, kdy začne start MEGA KOLOTOČE, obdržíte do svého Kabinetu. Zde Vám zveřejňuji důležité informace, abyste byli na tuto mimořádnou událost připraveni. Potřebujete mít několik tisíc "WDBC" jednotek a pár Maloobchodních „MDBC“ jednotek v daném účtu. Když NIC nemáte, tak je ihned nakupte a aktivujte si spožení "DBCS"!
- "Akce PIVO" byla ukončena 15/09/2019!
- První investoři do PIVA, kteří měli ve svém "Kabinetu" připsané své vklady před šesti měsíci, už obdželi do svého účtu v CZK, svoji investici, navýšenou o 10%. V oddíle "Zprávy v Kabinetu" máte informaci, jak můžete s navrácenou investici naložit!
- Veškeré výnosy z AKCE PIVO, budete mít vyplacené do konce roku 2019! Uvidíte je ve svém "Kabinetu FIN"!
NEČEKEJTE - NEČINNĚ, až začne MEGA KOLOTOČ !!!
- 01) Startem MEGA KOLOTOČE, který bude trvat jeden měsíc, kdy během teto doby bude vložena a následně rozdělena částka 1 miliarda EURO mezi klienty banky, tedy Vás členy, kteří se na to patřičně připraví!
- Během MEGA KOLOTOČE nebude umožněno registrovat nové členy.
- Nebude umožněno nakupovat WDBC,
- Nebude umožněno založení spoření v DBCS.
- Co tedy bude možné? Odměny v MARKETINGU, převádět do účtu DOP, nebo CZK, účet v EURO či účet v USD, a z nich pak NAKUPOVAT MDBC - na Váš DBC účet!
-
3) Během mega kolotoče se nebudou moci registrovat noví partneři, nakupovat WU DBC, zřizovat si DBC SAVING účet. Co tedy bude možné? NAKUPOVAT DiBa Coiny.
- 02) Moje doporučení: Ukončením "Akce PIVO", máte stále k dispozici možnost, slušně zůročit své peníze! Ještě do startu "Mega Kolotoče" kupte si "WDBC" a "MDBC"
A) přes S-účet, Váš první nákup WDBC a MDBC, pokud jste tak ještě neudělali.
- Když na S-účet, pošlete 5.000,-Kč, částka se rozdělí na 4.500,-Kč a 500,-Kč.
- Za 4.500 Kč obdržíte 4.140 VDBC - momentální výnos 590.560,-DOP - cca 262.964,-Kč.
- Za 500 Kč obdržíte 0,79935 MDBC - cca 519,-Kč, kdy tato částka každý den roste.
- Podělte částku 262.964,-Kč / 4.500,-Kč = momentální výnos z každé koruny: 58,44 Kč!
- Výše uvedený propočet je ke dni: 18/09/2019.
B) Vaše další nákupy "WU DBC" přes účet v CZK, DOP a jiné měny,
- Když na účet v CZK pošlete 5.000,-Kč, obdržíte 4.600 VDBC jednotek.
- Z 4.600 VDBC jednotek je momentální výnos: 656.177,-DOP - cca 292.183,-Kč.
- Podělte částku 292.183,-Kč / 5.000,-Kč = momentální výnos z každé koruny: 58,44 Kč!
- Výše uvedený propočet je ke dni: 18/09/2019.
- 03) Když nemáte založen účet DOP: "Založte si ho"! Ušetříte tím nemalé výdaje za kurzové rozdíly!
- 04) Naučíte se převádět finance generované v MARKETINGU, a kupte si za ně „MDBC“.
- 05) Za BONUSY v MARKETINGU, si aktivujte DOP účet, založte si spoření "DBCS" spojeno s tímto účtem. Zbytek si nechte na dvě měsíční částky spoření v "DBC Saving", a něco si převeďte na "DBC účet".
- 06) Když nemáte volné finance v "MARKETINGU FIN", převeďte si peníze z bankovního účtu v ČR na "Sběrný účet FIN v ČR, ze kterého se pak převedou peníze na účet, který uvedete do "bankovního příkazu k převodu". Doporučujeme aktivaci účtu v DOP!
- Pošlete si na účet v DOP aspoň 2.500 Kč což je cca 5.475 DOP. Zůstane Vám 2.475 DOP.
- Účet v DOP použijete na založení programu "DBC Saving" s měsíčním spořením 500 DOP.
- Z účtu DOP, se budou do DBC Saving automaticky stahovat měsíční splátky, (500 DOP).
- Nechte si finance na další měsíční splátky "Spořícího programu DBC Saving".
- Za zbytek si kupte Maloobchodní jednotky, převodem peněz z úču DOP na účet DBC.
- 07) Nemáte žádné "VDBC" a "MDBC" jednotky? Urychleně je kupte přes S-účet!
- 08) Ve svém "Kabinetu" si převádějte finance z účtu v DOP na účet DBC, a kupujte si "MDBC". Uvedený model platí i pro:
- "Interní převody" mezi účty, které máte ve svém "Kabinetu FIN", kromě S-účtu!
- "Interní převody" mezi účty, svých kamarádů - členů FIN, kromě S-účtu!
- 09) Máte další OTÁZKY - zde máte na ně ODPOVĚDI?
- 10) Nainstalujte si peněženku: FCW, k převodům finací pro svoji osobní potřebu.
- 11) PORDÍME, jakou Strategii zvolit v průběhu MEGA KOLOTOČE, jak a do čeho investovat, a jak si převádět Bonusy k výběru pro svoji osobní spotřebu.
Většina z výše uvedených odkazů jsou BLOKOVANÉ.
- Od 26/06/2019 do 31/07/2019 jste měli všichni umožněn ZDARMA přístup do „Blokovaných stránek webu TT-Partners v SEKCI FIN" (dále jen "BS").
- Od 1. srpna 2019 jsou "BS" opět přístupné jen těm členům, kteří si uhradí vlastní přístup. Upozorňuje členy "FIN", že od 01/11/2019 je cena ročního přístupu do "BS" 500,-Kč. A od sartu MEGA KOLOTOČE bude cena ročního přístupu do "BS" ve výši 1.500 Kč. Zvýšení ceny je proto, že web TT-Partners byl převeden do vyššího režimu zabezpečení (https):
- Když nemáte volné finance ve "FIN", tak využijte 1. Možnost bankovního převodu Vašeho dobrovolného Daru ve výši 500,-Kč, včetně poplatku za převod.
- Dobrovolným Darem ve výši 1.120,-DOP, prostřednictvím převodu ze svého účtu v DOP na účet v DOP ve "FIN", podle pokynů ve 2. Možnosti.
- Aktivní přístup do "BS", máte na dobu jednoho roku od úhrady Vašeho dobrovolného DARU.
- NEČEKEJTE s úhradou přístupu "BS" až na start "Mega Kolotoče"! Startem "Mega Kolotoče", až do jeho ukončení, bude cena Vašeho dobrovolného Daru ve výši 1.500,-Kč, včetně popatku za bankovní převod, či vklad na přepážce Komerční Banky! Vnitřním převodem ve "FIN", jen ve měně DOP, dobrovolným Darem ve výši 3.360,-DOP.
- DPOPRUČUJI Vám - registraci do „Programu Daruj-Dostaneš, který je připraven pro klienty webu TT-Partners. Budete mít zdarma přístup do „BS“ na neomezenou dobu, a k tomu si navíc velmi slušně vyděláte!
- DALŠÍ POMOC: Když potřebujete osobní konzultaci, můžete si ji ZAREZERVOVAT přes program SKYPE - sdílením obrazovek.
Za zákaznický servis webu TT-Partners – Samuel