Formulář převodu financí z ČR a SK do FIN.

 
INSTRUKCE: "Jak si poslat finance do FIN".
 
Prozatím si můžete převádět finance z Vašeho bankovního převodem založeného v ČR nebo na Slovensku,  na "Sběrný účet v ČR pro FIN". Kdo nemá bankovní účet, může na přepážce FioBanky vložit svoji hotovost. Tento způsob přeposílání financí bude umožněn až do doby, než bude možnost převádět přímo z ČR/SK do DiBa. Zde budete informování o tom, když tato možnost bude aktivní. "Sběrný účet" pak bude ZRUŠEN. 
 
 • "Sběrný účet" mohou využívat členové "FIN", kteří mají uhrazen aktivní přístup do "Blokovaných Stránek TT-Partners" (dál jen "BS"! Když nemáte aktivní přístup uhrazen, nejdřív klikněte na ÚHRADA. Úhradou DARU ve výši 450 Kč, budete mít přístup do "BS", na dobu jednoho roku! Členové s úhradou "BS", budou mít převedené finance do "FIN" za cca 2 hodiny. Ostatním, kteří nemají uhrazen přístup do "BS" až za několik dnů!
 • "Sběrný účet" mohou využívat i ZÁJEMCI o členství ve "FIN", kterým bude z převedené částky odečteno 450 Kč pro jejich přístup do "BS" na dobu jednoho roku. "BS" bude Zájemci zpřístupněm, ihned po jeho registraci do "FIN". Zájemci budou mít převedené finance do "FIN" za cca 2 hodiny. 
 • Minimální částka k převodu financí je 5.000 Kč, cca 200 Euro.
 • V níže uvedeném FORMULÁŘI do kolonek:
 1. Vaše číslo účtu ve FIN: Členové ČR i Slovenska, uvedou své číslo účtu v DOP.  
 2. Vaše číslo účtu ve FIN: Zájemci z ČR i Slovenska, uvedou jen TT-Partners.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Převádím finance z ČR - vyberou členové: pro aktivaci a navýšení částky na účtu DOP ve FIN.
 2. Převádím finance z ČR - vyberou zájemci: pro navýšení částky na účtu DBC ve FIN.
 • Členové FIN, si pak sami ze svého účtu v DOP, převedou finance na svůj účet v DBC ve FIN.
 • ZÁJEMCŮM tento převod provede TT-Partners na svůj učet v DOP a z něho uskuteční převod na svůj speciálně založený sběrný účet v DBC ve FIN. 
 1. Nasledně pak zájemcům TT-Partners pomůže ze založením jejich profilů v DiBa, včetně všech potřebných účtu a jejich měn.
 2. Potom zájemcům TT-Partners převede finance ze svého speciálního sběrného účtu v DBC, na jejich účet v DBC ve FIN, částku v DBC, která jím náleži. Z této částky si převedou potřebné finance na aktivaci svého účtu v DBC a dalších účtů, které chtějí aktivovat. Aktivace doživotního vedení každého účtu je za 3.000 DOC, cca 1.500 Kč. Účet v DBC je doživotně ZDARMA.
 
Vypsání FORMULÁŘE, a kliknutím na  Odeslat  se Vám ihned ukáže LINK, který si zkopírujete, otevřete novou kartu v internetovém prohlížeči a do něho pak vložíte zkopírovaný LINK. Jsou v něm uvedeny instrukce k převodu financi z ČR a Slovenska do "FIN"!

 

FORMULÁŘ pro převody financí z ČR a SK do FIN.

Ve formuláři musí být uvedeny všechny kolonky označené hvězdičkou (*).

 

 

 

Doporučujeme: Když máte své volné peníze na svých účtech ve "FIN", a nepotřebujete je na měsíční spoření DBC Saving, co nejdřív si za ně kupte "Maloobchodní jednotky DBC". Zde máte návod, jak to UDĚLATKdyž přesto si nebudete vědět rady, "REZERVUJTE" si naše služby!

JEN programem SKYPE - sdílením obrazovek Vám můžeme být nápomocni. Když uvidíte, že jsme aktivně připojeni na SKYPE - začněte konverzaci! Náš SKYPE kontakt: tt-partners