Český investiční projekt - „CRYPTONIT.CZ“

Projekt začal v dubnu 2018 měl k datu (20. Června 2018) 500 členů. Projekt přichází s něčím, co v České republice ještě nebylo. Primární  myšlenka tkví v propojení nemovitostního trhu s krypto trhem, jednoduše řečeno členové Cryptonit se složí na nemovitost v kryptoměnách pomocí kolektivní sdílené ekonomiky a zisk si rozdělí podle investovaného obnosu do vybraného nemovitostního projektu. 

Jelikož se projekt stále rozjíždí, je tato primární myšlenka zatím neuskutečněná, ale rozhodně se máte na co těšit. Určitě se nyní ptáte: „Co tedy od tohoto projektu nyní čekat?“. Ještě než Vám to prozradíme, chceme říct jedno: "Pokud si kdykoli při čtení tohoto článku řekněte, že je to jen další internetový nesmysl, jehož reálnost si lze ověřit maximálně z písmenek na internetu. Je zde možnost se setkat a OSOBNĚ se přesvědčit o jeho reálnosti".

Po jednoduché registraci můžete začít i zdarma, bez vkladu! Za každého kamaráda, který se opět zdarma zaregistruje pod Vás, obdržíte 0.25 USD, cca 5,5 Kč. Vhodné i pro klienty, kteří nedělají MLM, ale jen rádi bezpečně investují. 

 

I. Odměňovací plán za doporučení svého kamaráda do CRYPTONIT.CZ.

1. Odměna: je za Vaši registraci, která je zdarma a přesto je vyplacena za Vámi doporučeného klienta, který se taktéž zdarma zaregistruje. Přehled možných POZIC:

 Pozice  Počet členů v I. úrovni
 Odměna za členy
 
Junior     0 -   10 členů 1,0 CRPT Coinu
Agent   10 -   24 členů 2,0 CRPT Coinů
Manager   25 -   49 členů 2,8 CRPT Coinů
Senior   50 -   89 členů 3,6 CRPT Coinů
Director   90 - 139 členů 5,0 CRPT Coinů
Senior Director 140 - a více členů 5,4 CRPT Coinů

Tuto odměnu však nedoporučujeme vybírat, protože ztratíte svoji dosažnou pozici, což byte byli opět na začátku v pozici JUNIOR.

 

II. Jak se těží, krypto měny CRPT pomoci investičních balíčků MINING:

Může Vám poskytnout skvělou situaci k vytvoření pasivního příjmu. Majitel projektu vlastní těžební rigy, jehož těžební sílu pronajímá. Vy si tak můžete bez starostí ohledně nedostatku grafických karet, nastavování, zajišťování provozních prostor a výpočtu spotřeby elektřiny pronajmout tuto sílu a vlastnit tak něco, co každý jistě chce. Způsob, jak si zajistit příjem bez starostí. Navíc jak jsme psali již v horní části. Můžete si vždy domluvit schůzku a na naše prostory se podívat.

Jsou ČYŘI druhy investičních balíčků (MINING), rozdělených do kategorií podle ceny a výkonu těžby.

Nemusíte se obávat, že pro vás nebude dostatek těžební síly. Prioritou je mít vždy minimálně o 30% větší těžební sílu než je momentálně pronajímáno. Těchto 30% si však projekt nenechává pouze pro sebe a tím se dostáváme k další možnosti investice a to jsou podíly.

 

III. Profitujte Více než 2 roky s jistotou!  

Na každý balíček MININGU dostanete záruku dva roky profitu. To znamená, že nic neriskujete, díky velké poptávce bude stále k dispozici dostatek výkonu nejen na těžbu, ale i na jiné náročné operace, které projekt je schopen dělat na zakázku a ze kterých Vám v rámci programu VIP, jde stálý profit! Dá se říci, že Vaše investice do balíčku v MINING, za dva roky může vydělat až čtyř násobek ceny zakoupených balíčků!

2. Odměna: Aktivní členové, za doporučení dalších klientů, obdrží odměnu. Vyplácí se z Vaší první linie doporučených klientů. Kdykoli Váš klient nakoupí těžební výkon MANING, náleží Vám odměna.

 

Vy i Váš klient si můžete zakoupit v MININGU balíček: 

Název Balíčků Cena Balíčků  Odměna za zakoupený balíček Vaším kientem
MINI 1 400 USD   28,00 USD (2,0% z ceny jednoho balíčku) což je     112,00 CRPT Coinů.
OPTI 5 000 USD 150,00 USD (3,0% z ceny jednoho balíčku) což je     600,00 CRPT Coinů.
BIGI 12 400 USD 434,00 USD (3,5% z ceny jednoho balíčku) což je  1 736,00 CRPT Coinů
Individual 42 USD     0,42 USD (1,0% z ceny jednoho balíčku) což je           1,68 CRPT Coinů.

 

IV. Jak se můžete dostat ke svým odměnám?

 • Odměny jsou zapsány ve Vašem "Kabinetu", každé pondělí v CRPT Coinech. 
 • Odměna je vyplácena dle aktuálního kurzu na adresu LTC (litecoin), uvedenou ve Vašem profilu. 
 • Odměna Vám náleží i za opakovaný nákup investičních balíčků Vašich klientů v přímé linii.
 • Ke svým odměnám se lehce a rychle dostanete využitím vlastní Směnárny "SentCrypto"! 
 
V. Důležitým krokem, je nákoup PODÍLŮ a mít tak maximální profit v CRYPTONITU.CZ

3. Odměna: Aktivní členové, kteří si zakoupili podíly, za doporučení dalších klientů, když i oni si zakoupí podíly, obdrží RENTU. Za co se renta vyplácí a v jaké výši je taktéž uvedeno v PODÍLECH.  

 

VI. Směnárna - "SentCrypto" v projektu CRYPRONITU.CZ 

 • Od 08/7/2018 už je k dispozici SMĚNÁRNA pro nákup a prodej CRYPTO MĚN. 
 • Do Směnárny mají přístup aktivní členové projektu i Ti, kteří Směnárnu využijí Vaším doporučením.
 • 1. Z každé Vaší osobní směny ve směnárně, získáte odměnu 3 CRPT pouze při splnění níže uvedené podmínky: PODMÍNKA PRO ZÍSKÁNÍ ODMĚNY: V objednávce ve směnárně SentCrypto zadejte e-mail, kterým jste se registrovali zde v projektu Cryptonit. 
 • 2. Z každé směny doporučených kamarádů z projektu Cryptonit, Vám náleží odměna 2 CRPT a to z každé transakce splněné dle podmínky bodu 1
 • 3. Když doporučíte NEČLENOVI Cryptonitu naší SMĚNÁRNU, z každé jejich směny - transakce, Vám náleží odměna 2 CRPT.
 • ZDE UVÁDIME PODMÍNKY směnárny   SentCrypto  referenčního programu, VIDEA ukázky jak provádět směny a PŘÍHLÁŠENÍ do směnárny pro nečleny projektu CRYPTONIT.CZ. 
 • Nečlenům doporučujeme zaregistrovat se do PROJEKTU, níže uvedeným registračním linkem, aby nejen prováděli nejlevnější směny v ČR, ale měli i odměny ze svých směn a třeba směn svých kamarádu, kteří se zaregistruji do PROJEKTU přes Váš registrační link!

 

4. Odměna: se připravuje a bude do hloubky od pozice JUNIOR až do pozice Senior Director. Bude to velmi příjemné překvapení, které se již realizuje prostřednictvím směnárny "SentCrypto". 

 

VII. Co Vám ještě chybí: "ZAREGISTROVAT se do tohoto PROJEKTU"!

Stači kliknout na Registrační LINK:  https://www.crptnit.cz/logs/reff.php?memb=Sam0323

SKYPE kontakt Vašeho sponzora:  tt-partners  

 

================================================================================================

 • Zaregistrovaným klientům do PROJEKTU CRYPTONIT.CZ přes výše uvedený registrační LINK, nabízíme ZDARMA přihlášení do "Blokovaných stránek". Tito klienti, kliknutím na "Úvodní VIDEA", se zobrazí stránka pro "Přihlášení". 
 • Na stránce dole vlevo kliknete na "Registrace nového uživatele" a vyplníte všechny políčka svými údaji. Do kolonky "Jméno" uvedete svoje Příjmení a Jméno včetně LOGINU, který jste uvedli při registraci do Projektu CRYPTONIT.CZ.
 • Podmínkou je, že jste se zaregistrovali kliknutím na výše uvedený Registrační LINK. 
 • Když bude Vámi registrace správně vypsaná, nejpozději do 24 hodin obdržíte schválený přístup!
 • Ti z Vás, kdo používáte tuto stránku pro své klienty a jste zaregistováni přes jiný sponzorský LINK, můžete s aktivním přístupem do "Blokovaných stránek", za který zaplatíte 338 Kč na dobu jednoho roku - využívat "Blokované stránky" v tomto PROJEKTU.