Český investiční projekt - „CRYPTONIT.CZ“

PROJEKT začal v dubnu 2018 měl k datu (20. června 2018) 500 členů. Projekt přichází s něčím, co v České republice ještě nebylo. Primární myšlenka tkví v propojení nemovitostního trhu s krypto trhem, jednoduše řečeno členové Cryptonit se složí na nemovitost v krypto měnách pomocí kolektivní sdílené ekonomiky a zisk si rozdělí podle investovaného obnosu do vybraného nemovitostního projektu. Zde máte krátké video o celém PROJEKTU.

Jelikož se projekt stále rozjíždí, je tato primární myšlenka zatím neuskutečněná, ale rozhodně se máte na co těšit. Určitě se nyní ptáte: „Co tedy od tohoto projektu nyní čekat?“. Ještě, než Vám to prozradíme, chceme říct jedno: "Pokud si kdykoli při čtení tohoto článku řekněte, že je to jen další internetový nesmysl, jehož reálnost si lze ověřit maximálně z písmenek na internetu. Je zde možnost se setkat a OSOBNĚ se přesvědčit o jeho reálnosti".

Po jednoduché registraci můžete začít i zdarma, bez vkladu! Za každého kamaráda, který se opět zdarma zaregistruje pod Vás, obdržíte 0.25 USD, cca 5,5 Kč. Vhodné i pro klienty, kteří nedělají MLM, ale jen rádi bezpečně investují. 

 

I. Odměňovací plán za doporučení svého kamaráda do CRYPTONIT.CZ.

1. Vaše registrace zdarma, a přesto je za Vámi doporučeného klienta, který se taktéž zdarma zaregistruje vyplacena ODMĚNA. Přehled výdělku máte za doporučené kamarády ve svém "kabinetu" uveden v tzv. "BLOČKU".  Přehled možných POZIC:

 Pozice  Počet členů v I. úrovni
 Odměna za členy
 
Junior      0  -    10 členů 1,0 CRPT Coinů
Agent    11  -    24 členů 2,0 CRPT Coinů
Manager    25  -    49 členů 2,8 CRPT Coinů
Senior    50  -    99 členů 3,6 CRPT Coinů
Director - záchytná pozice  100  -  139 členů 5,0 CRPT Coinů
Senior Director  140  -  169 členů 5,4 CRPT Coinů
Director Consul  170  -  199 členů 6,8 CRPT Coinů
Director Executive - další záchytná pozice  200 a více členů 8,0 CRPT Coinů

Když se dostanete na vyšší pozici, třeba z pozice Junior na pozici Agent a máte 11 členů ve svém marketingu, automaticky se Vám propočítávají odměny z pozice Junior na odměny v pozici Agent, tedy z 1,0 CRPT Coinů na 2,0 CRPT Coinů! 

Odměnu však nedoporučujeme vybírat, protože ztratíte svoji dosažnou pozici, což byte byli opět na začátku v pozici Junior. Záchytná pozice Directorkdy po dosažení této pozic, při výběru odměny, neklesnete na pozici Junior!

Doporučujeme NIC nevybírat až do dosažení pozice Director ExecutiveDo této pozice se můžete dostat zhruba za 2 až 3 měsíce, když je registrace zdarma. Co to pro Vás znamená, když jste prozatím odměnu nevybírali? Máte 200 členů x 8,0 CRPT Coinů, což je 1600,0 CRPT Coinů, kdy v propočtu to je 400 USD, cca 8.888 Kč. Odměnu nemusíte vybírat, ale využít na nákup balíčku NINING anebo na nákup PODÍLŮ.

 

II. Jak se těží, krypto měny CRPT pomoci investičních balíčků MINING:

Může Vám poskytnout skvělou situaci k vytvoření pasivního příjmu. Majitel projektu vlastní těžební rigy, jehož těžební sílu pronajímá. Vy si tak můžete bez starostí ohledně nedostatku grafických karet, nastavování, zajišťování provozních prostor a výpočtu spotřeby elektřiny pronajmout tuto sílu a vlastnit tak něco, co každý jistě chce. Způsob, jak si zajistit příjem bez starostí. Navíc jak jsme psali již v horní části. Můžete si vždy domluvit schůzku a na naše prostory se podívat.

Jsou ČYŘI druhy investičních balíčků (MINING), rozdělených do kategorií podle ceny a výkonu těžby.

Nemusíte se obávat, že pro vás nebude dostatek těžební síly. Prioritou je mít vždy minimálně o 30% větší těžební sílu, než je momentálně pronajímáno. Těchto 30% si však projekt nenechává pouze pro sebe a tím se dostáváme k další možnosti investice, a to jsou podíly.

 

III. Profitujte 32 měsíců s jistotou!  

Na každý balíček MININGU dostanete záruku dva roky profitu. To znamená, že nic neriskujete, díky velké poptávce bude stále k dispozici dostatek výkonu nejen na těžbu, ale i na jiné náročné operace, které projekt je schopen dělat na zakázku a ze kterých Vám v rámci programu VIP, jde stálý profit! Dá se říci, že Vaše investice do balíčku v MINING, za dva roky může vydělat až čtyř násobek ceny zakoupených balíčků!

2. Odměna: Aktivní členové, za doporučení dalších klientů, obdrží odměnu. Vyplácí se z Vaší první linie doporučených klientů. Kdykoli Váš klient nakoupí těžební výkon MANING, náleží Vám odměna.

 

Vy i Váš klient si můžete zakoupit v MININGU balíčky: 

Název Balíčků  Cena Balíčků  Odměna za zakoupený balíček Vaším klientem
MINI 1 400 USD   28,00 USD (2,0% z ceny jednoho balíčku) což je     112,00 CRPT Coinů.
OPTI 5 000 USD 150,00 USD (3,0% z ceny jednoho balíčku) což je     600,00 CRPT Coinů.
BIGI 12 400 USD 434,00 USD (3,5% z ceny jednoho balíčku) což je  1 736,00 CRPT Coinů
BABY - charita 90 USD     0,90 USD (1,0% z ceny jednoho balíčku) což je          1,68 CRPT Coinů.
Individual 42 USD      0,42 USD (1,0% z ceny jednoho balíčku) což je          1,68 CRPT Coinů.

 

IV. Jak se můžete dostat ke svým odměnám?

 • Odměny jsou zapsány ve Vašem "Kabinetu", každé pondělí v CRPT Coinech. 
 • Odměna je vyplácena dle aktuálního kurzu na adresu LTC (litecoin), uvedenou ve Vašem profilu. 
 • Odměna Vám náleží i za opakovaný nákup investičních balíčků Vašich klientů v přímé linii.
 • Ke svým odměnám se lehce a rychle dostanete využitím vlastní Směnárny "SentCrypto"! 
 
V. Důležitým krokem, je nákoup PODÍLŮ a mít tak maximální profit v CRYPTONITU.CZ

3. Odměna: Aktivní členové, kteří si zakoupili podíly, za doporučení dalších klientů, když i oni si zakoupí podíly, obdrží RENTU. Za co se renta vyplácí a v jaké výši je taktéž uvedeno v PODÍLECH.  

 

VI. Směnárna - "SentCrypto" v projektu CRYPRONITU.CZ 

 • Od 08/7/2018 už je k dispozici SMĚNÁRNA pro nákup a prodej CRYPTO MĚN. 
 • Do Směnárny mají přístup aktivní členové projektu i Ti, kteří Směnárnu využijí Vaším doporučením.
 • 1. Z každé Vaší osobní směny ve směnárně, získáte odměnu 3 CRPT pouze při splnění níže uvedené podmínky: PODMÍNKA PRO ZÍSKÁNÍ ODMĚNY: V objednávce ve směnárně SentCrypto zadejte e-mail, kterým jste se registrovali zde v projektu Cryptonit. 
 • 2. Z každé směny doporučených kamarádů z projektu Cryptonit, Vám náleží odměna 2 CRPT a to z každé transakce splněné dle podmínky bodu 1
 • 3. Když doporučíte NEČLENOVI Cryptonitu naši SMĚNÁRNU, z každé jejich směny - transakce, Vám náleží odměna 2 CRPT.
 • ZDE UVÁDIME PODMÍNKY směnárny   SentCrypto  referenčního programu, VIDEA ukázky, jak provádět směny a PŘÍHLÁŠENÍ do směnárny pro nečleny projektu CRYPTONIT.CZ. 
 • Nečlenům doporučujeme zaregistrovat se do PROJEKTU, níže uvedeným registračním linkem, aby nejen prováděli nejlevnější směny v ČR, ale měli i odměny ze svých směn a třeba směn svých kamarádu, kteří se zaregistruji do PROJEKTU přes Váš registrační link!

 

4. Odměna: se připravuje a bude do hloubky od pozice JUNIOR až do pozice Director Executive. Celkem se bude vyplácet odměna v Marketingu až do 30 úrovní do hloubky. Bude to velmi příjemné překvapení, které se již realizuje prostřednictvím směnárny "SentCrypto". 

 

VII. Co Vám ještě chybí: "ZAREGISTROVAT se do tohoto PROJEKTU"!

Stačí kliknout na Registrační LINK, když Vás pozval:

Samuel Gazdík:  https://www.crptnit.cz/logs/reff.php?memb=Sam0323

Adéla Sedláková: https://www.crptnit.cz/logs/reff.php?memb=Adina

SKYPE kontakt Vašeho sponzora:  tt-partners