Co je nového ve FINANČNÍ INSTITUCI (dále jen "FIN").

DŮLEŽITÉ INFORMACE "Virtuálního Servisního Centra TT-Partners" (VSC): 

  

Web "TT-Partners" provádí informační servis pro členy "FIN" v ČR, SK a těm, kteří rozumí česky. "FIN" dle zákona v DR, sama o sobě NEMŮŽE ZVEŘEJŇOVAT informace. Proto je uvádíme v této sekci webu, jak veřejné, tak hlavně ty neveřejné, které jsou blokované.

Kliknutím na většinu odkazů v této sekci se ukáže stránka pro "Přihlášení". To znamená, že  daná web stránka je určena jen pro členy "FIN", kteří mají AKTIVNÍ přístup do, "Blokovaných stránek" v této sekci webu. Včasnou úhradou ročního přístupu v ceně 300,-Kč, dobrovolným DAREM, mají členové "FIN" potřebné informace kdykoli k dispozici. 

Účelem tohoto webu je: "Být Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aniž bychom museli spolu telefonicky nebo osobně komunikovat". Vše důležité, co byste měli sami vědět, opět uvádíme v této SEKCI webu. Prostě "VIRTUÁLNÍ SERVISNÍ CENTRUM".  

DŮLEŽITÉ: "Přihlašujte se do svého "Kabinetu", jakmile obdržíte "Zprávy" a reagujte na ně. Když jste se už ROK NEPŘIHLÁSILI do svého "Kabinetu", je přihlášení z bezpečnostních důvodů blokováno". Odblokování je zpoplatněno částkou 150,-Kč.

Dnes registrování členové do "FIN" by si měli číst uvené ve 2. ODDÍLU - od poslední zprávy! 

============================================================================================

1. ODDÍL: DŮLEŽITÉ sdělení Sponzorům pro zdárnou REGISTRACI zájemců do "FIN": 

============================================================================================  

23.04.2015 - POZOR: "Otevřením nové platformy "FIN", jste od uvedeného datumu do svých e-mailů, které jste uvedli při registraci do "původní Direct Bank", obdrželi text zprávy, kde jsou uvedené Vaše nové přístupové údaje do nové platformy "FIN". Zde máte NÁVOD na "PŘEREGISTRACI" nebo "Novou REGISTRACI" do "FIN".

============================================================================================ 
2. ODDÍL: Nové informace ve FINANČNÍ INSTITUCI, (dále jen "FIN"): 
 
25/04/2019 - Ještě stále je možnost být za pár korun milionářem! Další informaci, proč na Vás takto apelujeme, máte uvedenou ve svém Kabinetu v oddílu "Zprávy", která byla zveřejněna 02/02/2019 Administrátory. Zpráva má nadpis: Vážení klienti, nadešel čas realizovat výplaty z investic. Pro Ty z Vás, kteří máte otevřenou pozici "Wholesaler", a máte tam několik tisíc VDBC jednotek, prostudujete si v textu zprávu: "Co vlastně znamená subvence". Věříme, že budete velmi potěšeni! DOPORUČUJEME: Když máte volné peníze na svých účtech, co nejdřív si za ně nakupte "Velkoobchodní jednotky VDBC". Když nevíte, jak to udělat, "REZERVUJTE" si naše služby!
05/11/2018 - Od uvedeného dne se ve Vašem "kabinetu" ve "FIN", ukazují nové aktualizace. Po ukončení aktualizací, Vám podáme vysvětlení, které budou opět uvedené v "BS".
01/10/2018 VYŘEŠTE si nedostatek peněz, dluhy či exekuce i bez Insolvence! 
31/07/2018 - Sponzoři mají aktualizované všechny FOTO Prezentace o FIN
09/07/2018 - Chcete uskutečnit "LEVNÝ" převod financí z ČR do "FIN"?
29/04/2018 - kdo spoříte v programu TRUST FUND, můžete tento program je UKONČIT a využít 
                      výnosnější spořící program pod názvem DBC Saving
                      Program TRUST FUND bude v dohledné době stejně ZRUŠEN! 
01/03/2018 - Jak si  Vygenerujete příkaz k převodu financí na "S-account účet"? 
01/03/2018 - Starší video Prezentace - Jak použít S-Konto, pro převod financí z ČR do FIN.
25/01/2018 - Už jste si všimli nového odkazu pro AKCIONÁŘE? Najdete ho ve svém "Kabinetu ve FIN", kliknutím na "Informace". Odakz je uveden pod jménem: " Shareholders ".  

27/09/2016 - Stávající členové ve "FIN" ve svém "Kabinetu" do "Zpráv", dostáváte nové informace o DiBa Coinech od vedení "FIN". Pořádně si je prostudujte, a pořiďte si vlastní DiBa Coiny. Noví členové tyto informace mají uvedené v "Úvodu do DiBa Coin".

15/09/2016 - VŠICHNI stávající členové i Ti, kteří se budou registrovat do "FIN", potřebují mít uhrazen aktivní přistup do "BS", aby využili všechny programy "FIN" včetně nového a jedinečného projektu DiBa Coin! Jen za 2.500,-Kč - aktivní členové, kteří si doporučí 5 svých nových členů a oni je z dublují, mohou mít za 6 měsíců statisíce

22/07/2016 -  Ve svém "Kabinetu", sekci "Informace" - v "Profilu", je možnost nastavení jazyků: Česky, Polsky, Anglicky a Rusky. Mate možnost registrovat klienty, kteří těmito jazyky hovoří. 

31/07/2015 - Přidali jsme pro Vás další sekci: "Údržba Vašeho PC" - pozorně ji nastudujte! 

20/05/2015 - upozorňujeme na důležitý úkon, ve "FIN", který ihned proveďte! Zprávu jste obdrželi již 11/05/2015 a jen málokdo ji splnil. Zde uvádíme text zprávy, a kde si můžete vygenerovat zákaznickou Akcii (Certifikát). Všem "opozdilcům" mohou být blokované odměny v MARKETINGU.  

24/04/2015Potřebujete NĚCO řešit ve "FIN" a nemáte tam ještě zřízený přístup?