Vítejte v SEKCI webu "FINANČNÍ INSTITUCE", 

 ve "Virtuálním Servisním Centru" pro tuto sekci. 

 Upozorňujeme, že tento web NENÍ oficiálními stránkami 

"FINANČNÍ INSTITUCE" (dále jen "FIN"), ale jen podpůrnými

pro lepší pochopení a orientaci všem řádně registrovaným členům "FIN". 

============================================================

Jednoduchá cesta k zabezpečeným financím!

 
Když patříte k těm, kteří mají finanční problémy nebo máte jen nedostatek peněz, špatnou práci nebo snad práci dobrou, ale málo placenou nebo patříte k těm, kteří v tuto chvíli žádnou práci nemají, jsou tyto informace určeny právě Vám.  
 
Je smutné, že 86 % obyvatelstva v ČR, má finanční problémy! Ale mnohem horší je, že občané své finanční problémy neumí řešit. Obracejí se na lichváře, dávají do zástavy své domovy a nakonec končí v exekucích nebo dokonce přicházejí o střechu nad hlavou. Spoléhali na to, že své finanční problémy vyřeší ze své mzdy.  
 
Nikdo jím neřekl skutečnost, že pokud jsou v registrech dlužníků, žádná finanční instituce jím peníze nepůjčí, a to minimálně čtyři roky od okamžiku, kdy všechny své dluhy vyrovnali. Tento problém řeší opět půjčkou od různých nebankovních subjektů, kdy v mnoha případech se jedná o podvody či předražené služby a za poplatek předem. NIC nepůjčí, jen využívají Vaší finanční tísně ke svému obohacení.
 
 
  • Přístup na níže uvedené web stránky je BLOKOVANÝjelikož zákony EU zakazuji informovat občany o lepších finančních možnostech, než jsou v EU, tedy i v ČR do té doby, než se stanou "Zákaznickými Akcionáři" ve FIN".
  • Všichni členové "FIN" mají zdarma přístup na "Důležitá upozornění" ostatní stránky jsou pak blokovány! 
  • Můžete využít služeb webu TT-Partners, kde členům "FIN" poskytujeme neveřejné informace týkající se vysvětlení, jak svůj "Kabinet ve FIN" máte obsluhovat. Stačí uhradit dobrovolný DAR za aktivní přístup do "Blokovaných stránek" webu TT-Partners pro tuto sekci s názvem "Finanční Instituce"! Přístup do "Blokovaných stránek" je umožněn jen zaregistrovaným členům ve "FIN"!   
  • "Zákaznickou Akcii", kterou jste dostali DAREMVám při aktivní spolupráci generuje i DIVIDENDY
  • Aktivujete si i několik účtů, (třeba v CZK, DOP, USD, či EURO) každý za jednorázový poplatek 1.500,-Kč, bez dalších poplatku za doživotní vedení účtu. Když Vámi zaregistrovaní kamarádi udělají totéž, čeká Vás odměna v "MARKETINGU FIN".  
  • Nakupte si Maloobchodní jednotky "Vnitřní měna  DBC". Kolik investujete do nákupu, je na Vás. Doporučujeme mít aspoň aspoň 10 jednotek DBC.
  • Začněte si spořit ve spořícím programu "DBC Saving", dnes částkou aspoň 1000 Kč měsíčně po dobu pěti let. Výše měsíčního spoření není omezenoNastavte si výnos v procentech, který chcete. Je od 10 do 100% za pět letNaspořená částka je k výběru i měsíčně, bez jakékoliv sankce za předčasný výběr.  
====================
  • Každému TT-Partners dává ZDARMA dárky v hodnotě, která je nevyčíslitelná! 
  • Samuel Shop pro Vaše zdraví!