Vítejte v SEKCI webu "FINANČNÍ INSTITUCE", 

 ve "Virtuálním Servisním Centru" pro tuto sekci. 

 Upozorňujeme, že tento web NENÍ oficiálními stránkami 

"FINANČNÍ INSTITUCE." (dále jen "FIN"), ale jen podpůrnými

pro lepší pochopení a orientaci všech jejich Klientů i dalších Zájemců. 

=========================================================================

Jednoduchá cesta k zabezpečeným financím!

 
Pokud patříte k těm, kteří mají finanční problémy nebo máte jen nedostatek peněz, špatnou práci nebo snad práci dobrou, ale málo placenou nebo patříte k těm, kteří v tuto chvíli žádnou práci nemají, jsou tyto informace určeny právě Vám.  
 
Je smutné, že 86% obyvatelstva v ČR, má finanční problémy! Ale mnohem horší je, že občané své finanční problémy neumí řešit. Obracejí se na lichváře, dávají do zástavy své domovy a nakonec končí v exekucích nebo dokonce přicházejí o střechu nad hlavou. Spoléhali na to, že své finanční problémy vyřeší ze své mzdy.  
 
Nikdo jím neřekl skutečnost, že pokud jsou v registrech dlužníků, žádná finanční instituce jím peníze nepůjčí, a to minimálně čtyři roky od okamžiku, kdy všechny své dluhy vyrovnali. Tento problém řeší opět půjčkou od různých nebankovních subjektů, kdy v mnoha případech se jedná o podvody či předražené služby a za poplatek předem. NIC nepůjčí, jen využívají Vaší finanční tísně ke svému obohacení.
 
Jen v "OSNOVĚ" uvádíme, co získáte ve FINANČNÍ INSTITUCI, (dále jen "FIN").
 
Když máte přístup do "BS", podívejte se na úvodní "FOTO Prezentaci". 
 
Dnešním HITEM ve "FIN" je nákup "Virtuální měny DiBaCoin" aspoň za 2.000 Kč, kdy tato částka postupně generuje tisíce! 
 
Vaši pozornost v této sekci si zaslouží - "PROGRAMY FIN" a "MARKETING FIN".  
 
Než se stanete členy, se svým sponzorem si vygenerujete jednu "Zákaznickou Akcii". 
 
  • "Zákaznickou Akcii" obdržíte DAREM, která umožňuje Vaší REGISTRACI do struktury Vašeho Sponzora ve "FIN".
  • Přístup ke všem informacím o "FIN", nemůžeme veřejně prezentovat. Jedinou možností, jak se k těmto neveřejným informacím ostanete, je aktivní přístup úhradou dobrovolného DARU do "Blokovaných  Stránek" webu TT-Partners pro tuto sekci s názvem FINANČNÍ INSTITUCE! Přístup Vám bude umožněn až po Vaší řádné registraci do "FIN"!
  • Když jako sponzor ukážete vysvětlíte pěti svým kamarádům naše FOTO prezentace, a oni se taktéž ZAREGISTRUJÍ do Vaší struktury v Marketingu a ZDUPLIKUJÍ Vás, VY ani ONI toho nebudete NIKDY litovat! 
  • Při minimální investici 3.000 Kč, kterou dáte opět sobě, můžete obdržet za půl roku třeba i milión korun s měsíčním BONUSEM v minimální výši 200.000 Kč. PROČ?
  • FINANČNÍ INSTITUCE až 50% svého zisku rozděluje mezi své "Aktivní Akcionáře"!  

 

Když čtete tuto stránku jen tak, bez doporučení Vašeho SPONZORA a chcete využít tuto možnost, "REZERVUJTE" si osobní kontakt přes program SKYPE. Sdílením obrazovek Vám pomůžeme s Vaší řádnou registrací do FINANČNÍ INSTITUCE.