Vítejte v SEKCI webu pro společnost IMPETRA PLUS Ltd., 

 ve "Virtuálním Servisním Centru" pro tuto sekci. 

Upozorňujeme, že tento web NENÍ oficiálními stránkami 

společnosti "IMPETRA PLUS Ltd." (dále jen "IP"), ale jen podpůrnými

pro lepší pochopení a orientaci ZájemcůKlientů, Partnerů a Investorů. 

================================================================================================

V této SEKCI webu představujeme společnost, která  přichází na mezinárodní trh v "Síťovém marketingu" se zcela jiným pohledem na finance, než znáte od finančních poradců a různých rádo by společností, které na českém trhu s financemi parazitují! 

Společnost má velmi kvalitní "PROGRAMY", které zajímají každého, kdo je připraven pustit se na cestu své finanční svobody a rozvíjet své schopnosti tak, aby znásobil své těžce získané finance a byl třeba nápomocen znásobit počty dalších finančně nezávislých lidí, kteří chápou svoji stávající finanční situaci a hodlají ji co nejdříve radikálně změnit.  

Tento web je svým obsahem velmi ceněn stávajícími klienty "IP"! Je pomocníkem každému, který se chce orientovat ve svém "back-office" (virtuální kanceláři) a ve své "Korporátní poště".

Je vynikajícím "Marketingovým nástrojempro registrované Partnerykteří tento web využívají pro svoji marketingovou činnost.

Nemusíte uhánět své sponzory, službu technické podpory nebo vedení společnosti a žádat je o radu. Potřebné informace ke svoji činnosti máte ZDE stále k dispozici.

================================================================================================

Sdělujeme novým zájemcům, stávajícím Klientům, Partnerům a Investorům, že společnost "Impetra Plus Ltd., prozatím nevyplatila výnosy ani nevrátila vklady. Nové výplatní termíny pro Ty, kteří mají ve svém "back-office" vše v pořádku, se posouvají z měsíce na další měsíc. První termín byl Vánoce 2014. Nový - od 30.11. do 15.12.2019. atd. 

O slibech spol. "Impetra Plus Ltd." Vás informujeme v "DŮLEŽITÝCH UPOZORNĚNÍCH".

================================================================================================