Co je nového ve spol. IMPETRA PLUS Ltd. ("IP")

24/11/2022 - 17:04 - datum a čas je shodný s uveřejněním zpráv v "Back-office"!
Aktuální novinky uvádíme ve 2. Oddílu web stránky!
 
ÚVOD: 

Vážení Klienti, Partneři a Investoři ve spol. "IMPETRA PLUS Ltd." (dále jen "IP"), sdělujeme, že "Klientský servis TT-Partners" v "SEKCI: Impetra Plus", je jen podpůrným zdrojem informací, které jste už znali, časem pozapomněli, ale stále máte důvěrně znát

SLIBY spol. "Real Incnemusí být a někdy nejsou shodné s přesvědčením "VSC TT-Partners"! Věříme, že máte vlastní úsudek a orientujete se v oblasti financí, abyste se sami rozhodli, co uděláte! NIKDY neinvestujte tolik peněz, které nejste ochotni oželet - přijít o NĚ !!! 

Na Vaše osobní dotazy odpovíme jen přes program SKYPE - Sdílením obrazovek, které si REZERVUJTE. Proto si uložte náš SKYPE kontakt do svého SKYPE adresáře a komunikujte s námi jen přes SKYPE program.  Náš Skype kontakt: tt-partners 

 

UPOZORŇUJEME: "Nemáme žádné jiné informace, než Ty, které jsou uváděny ve":

 • Vašem BackOffice máte informace o všech aktivitách, co jste udělali, nebo měli udělat. Po nedávných úpravách vedením spol. "Real Inc", většina klientům, partnerům a investorum byl zablokován přístup do jejich BackOffice i do "Korporátní pošty". Těm postiženým, proč se jím tak stalo - nic nevíme! Asi jste na výzvy vedení "Rael Inc", neprovedli svoji "Aktivnost"!
 • Když ještě máte přístup do "Korporátní pošty", tak tam máte informace podle svého STATUSU. 
 • Sledujte webináře společnosti IP. Kdy se konají, je uváděno na SKYPE  I MPETRA PLUS CZ/SK  . 
 • Informace TT-Partners jsou ty samé, které má každý Klient v "Back-office" či v "Korporátní poště". 
 • Další informace máme opět ze zdrojů, které i Vy máte taktéž dostupné.
 1. ze Skype p. Dianny Litovchenko, (Vaše skype připojení musí být: Váš Login, Jméno a příjmení),
 2. s Facebooku p. Diany Litovchenko, (Váš facebook musí být: Váš Login, Jméno a příjmení).
 
INFORMACE od TT-Partners NEJSOU dostupné všem návštěvníkům tohoto webu, jen Klientům Impetra Plus Ltd., kteří mají, anebo si požádají o aktivní přístup do "Blokovaných Stránek"PROČ: Častý dotaz klientů spol. Impetra Plus Ltd. je: "Co je nového v IMPETŘE" - odpovídáme", "Když sami nesledujete, co se s Vašimi penězi v Impetra Plus Ltd děje, za svoji pohodlnost si něco málo rádi Zaplatíte!" 
 
1. Oddíl: Informace od "BEST REAL GLOBAL" - "Real Inc" - "IMPETRA PUS Ltd.", atd.
 • Všechny důležité informace máte ve své "Korporátní poště" a ve svém "back-office"
 • Nové WEB stránky Real Inc., bude zcela aktivní až po výplatách 10% z vloženého vkladů.
 • Ve svém "back-office" máte v levém sloupci novou položku: "Finance Info". Jsou tam uvedeny finance (10% z vkladu), které jste si sami rozdělili a rozhodli o tom, kolik z nich chcete obdržet, akolik reinvestovat.  
 
2. Oddíl: Informace od TT-Partners, nejen od spol. IMPETRA PLS Ltd. (dále "IP":
 • 24/11/2022 - AKTIVNÍ klienti, máte další ZPRÁVY ve svém "back-office", vpravo nahoře klikněte na obálku, když je červeně zabarvena. Zprávu doplněte o informace, které se po Vás požadouji! 
 • 08/09/2022 - AKTIVNÍ klienti  máte novou a důležitou zprávu ve "Korporátní poště", věnujte jím svoji maximální pozornost!   
 • Když Vám byl zablokován přístup do Vašeho "back-office, nebo do "Korporátní pošty": "Neznáme důvod proč se tak stalo, ani Vám nemužeme žádným způsobem být nápomocni k tomu, aby Vám přístupy byly znovu obnoveny". Důvod, proč se tak stalo, můžete znát jen Vy sami!
 • 01/01/2022 - VYŘEŠÍME Vám nedostatek peněz, dluhy nebo i exekuce bez Insolvence   
 

3. Oddíl: Důležité webové odkazy od společnosti IMPETRA LUS Ltd. (dále jen "IP"):

 • Nový a centrální WEB stránky  Real Inc.
 • Přihlášení do "Vašeho back-office" ve společnosti "IP" a později do bankovnictví MGB,
 • Přihlášení do Vaší " Korporátní pošty " od společnosti "IP",
 • Přihlášení do veřejných ONLINE Internetových prezentací od společnosti REAL IncPři přihlašování klient musí povinně uvést své jméno, příjmení a login a přihlašovací hesloJestliže bude požadováno uvést i e-mailovou adresu, bude třeba vepsat tu e-mailovou adresu, kterou klient uvedl při registraci, resp. kterou má u svých údajů v bekofisu.  
 • SKYPE -  IMPETRA PLUS CZ/SK  , od ředitele ČR a Evropy p. Džupinky.