Co je nového ve spol. IMPETRA PLUS Ltd. ("IP")

Vážení Klienti, Partneři a Investoři "IMPETRA PLUS Ltd.", (dále jen "IP")  sdělujeme, že "Klientský servis TT-Partners", informace které potřebujete znát pro obsluhu svého "Back-office" a Korporátní pošty", Vám uvádíme ve 3. části této web stránky.  
Na Vaše osobní dotazy odpovíme jen přes program SKYPE - Sdílením obrazovek, které si REZERVUJTE. Když jste si uložili naš SKYPE kontakt do svého SKYPE adresáře, posíláme přes SKYPE pozvánky na společné akce organizované TT-Partners.  

UPOZORŇUJEME: "Nmáme žádné jiné informace, než Ty, které jsou uváděny ve:

 
Některé informcace z těchto zdrojů zveřejňujeme. Tyto informace nejsou veřejně dostupné! K těmto informacím se dostanete přes Váš aktivní přístup do "Blokovaných Stránek webu TT-Partners", úhradou ročního daru ve výši 500,KčPROČ: "Když Vy sami nesledujete, co se s Vašími penězi děje, a informace chcete znát - Zaplatíte si za ně"

==============================================================================================

ON-LINE WEBINÁŘE, pořádané "Servisním centrem TT-Partners", se N EKONAJÍ.

==============================================================================================

1. Oddíl: SLIBY spol. "Real Inc"- aktualizováno dne: 05/01/2020 09:15 hodin. 

Níže uvedené informace v tomto 1. Oddílu, jsou převážně z prezentací spol. "Real Inca nemusí být shodné s přesvědčením VSC TT-Partners! Věříme, že máte vlastní úsudek a rozum v oblasti financí, abyste se sami rozhodli, co uděláte!

A) Informace od VSC TT-Partners 

 

B) Informace od "BEST REAL GLOBAL" - "Real Inc" - "IMPETRA PUS Ltd.", atd.

 • Nové a důležité informace máte ve své "Korporátní poště" a ve svém "back-office"
 • Nový a centrální WEB stránky Real Inc., budou zcela aktivní až po výplatách výnosů.
 • Ve sém "back-office" máte v levém sloupci uvedené dvě nové položky: "Monetization - Zpeněžení" a "Intentions - Vaše záměry". V první položce "Monetization" máte uvedeny finance, které můžete mít k výběru na Vámi tam zadaný bankovní účet, který musí být Váš osobní! Můžete tam uvést až tři bankovní účty. Ve druhé položce "Intentions" potřebujete vypsat svůj plán investic do možností tam uvedených, kde uvedete i svůj komentář. 
 • Přihlaste se ke skupině klientů na SKYPE - IMPETRA PLUS CZ/SK ., kde jsou pro Vás od ředitele ČR a Evropy p. Džupinky, přidávány nové zprávy a dokumenty ke stažení.
 • Otevřený DOPIS hovoří za všechny INVESTORY, kteří se cítí oklamáni a nerespektování.
 • Odpověď na "Otevřený dopis" od p. Litovchenko:  "Neaktivní klienti, kteří nepotvrdili svoje vklada a výnosy - neposlali nám finanční obnos ve výši 5% toho, co mají od NÁS obdržet, budou veškeré reinvestice, které prováděli ve svém "back-office" zcela ZRUŠENY. Nemohou být následně už vykoupeny a ani vyplaceny". Pánové! Dnes je zapotřebí velmi silné dílo Vás všech"!
 • MONETIZACE: do svých " Korporátních pošt " dostáváte emaily od "Real Inc", ohledně realizace výplat, s informací, kolik obdržíte peněz, když jste prokázali svoji AKTIVNOST, ve výši 5,0 % toho, kolik chcete od spol. "Real Inc" obdržet. 
 • Když jste  NEPROVEDLI AKTIVNOST, všechny informace, které máte ve své "Korporátní poště", uvedené letošního roku - NEJSOU PRO VÁS!!! 
 • Na SKYPE, který zřídil p. Džupinka Ladislav, jsou uvedeny smluvní dokumenty v českém jazyku, které se týkají MONETIZACE. Jen pro zajímavost uvádíme, že když uvedené dokumenty podepíšete, slíbene (Výplaty) peníze neobdržíte nazpět, které Vám jsou slibovány. 
 • Za ně obdržíte slitky „Titanium-cosmic“ o hmotnosti 1000 gramů (jeden tisíc gramů), v nominální ceně 67.500 € (šedesát sedm tisíc pět set euro), odkoupí, a tak potom obdržíte finance, které Vám byly slíbeny ve výši uvedené v "Korporátní poště". Nevíme, jak to bude realizováno, když máte obdržet třeba 500 €, ale slitek má hodnotu 67.500 € . Takže, opět sliby o odkupu, který opět není garantován než smlouvami, které se prozatím nikdy neplnily.
 • Sledujte, nebo čtěte informace z On-line Konferencí od "Real Inc", na Facebooku, či na SKYPE Impetra Plus CZ/SK!
 • Nainstalujte do svého adresáře SKYPE přihlášení do účtu SKYPE pro klienty IP+PROČ? Od ředitele pro EU, p. Džupinky, jsou tam uvedené ty nejdůležitější informace, které nám z on-line prezentaci překládá do češtiny. 

==============================================================================================

2. Oddíl: Informace od TT-Partners nejen o spol. IMPETRA PLS Ltd. (dále "IP":  

05/01/2020 - Když jste splnili co je uvedeno v 1. Oddíle, máte obdržet 10% z investice do 10/01/2020! Jen tito klienti partneři mají v "Korporátní poště" nové zprávy ohledně vývoje a výplat od Real Inc.

04/12/2019 VYŘEŠTE si nedostatek peněz, dluhy, exekuce bez Insolvence!  

Důležité upozornění!!!
 
Vážení klienti a partneři společnosti Impetra Plus, 

04/07/2018 - POZOR: Vážení klienti, partneři a investoři spol. IMPETRA PLUS Ltd, v rámci aktuálních organizačních změn byl změněn přístup na osobní účty, tzv. "BackOffice". Nově se klient společnosti na osobní účet přihlásí přes https://bestrealglobal.com a kliknutím na obrázek kosmického satelitu v pravém horním rohu okna. Po vepsání loginu a hesla se po odkliknutí klientovi otevře jeho účet (Back Office alias bekofis). Vedení společnosti žádá všechny klienty a partnery, aby si prověřili přístup na své účty a případné problémy ihned nahlásili. Satelit v levém horním rohu bude po aktivaci sloužit pro přihláčení do internetového bankovníctví. Kliknutím na nadpis: "BEST REAL GLOBAL" se Vám otevře celá nabídka webu.  

04/07/2018 - Čtěte zprávy v "Korporátní poště" ohledně výplat a nových programů od Real Inc. 

04/07/2018 - Přihlášení na On-line Konference. Kdy se konají je uvedeno na SKYPE pro "IP"

10/10/2017 - Máte aktualizované některé dřívější informace v "Otázkách a Odpovědích".

19/09/2017 - Jak obnovit zapomenuté hesla pro přístup do "back-office" a "Korporátní pošty". 

21/09/2017 - Jak si změníte ve svém "back-office" své osobní údaje, třeba e-mail, číslo mobilu aj.  
21/09/2017 - Jak si změníte HESLO do "Back-office" či "Korporátní pošty" na svoje, které chcete. 
21/08/2017 - Jak poslat z ČR  FINANCE do Real Inc., třeba do programu "Inustrial Pro"!

21/08/2017 - Reinvestování financí v programu "Industrial Pro" je opět dostupné!

13/01/2017 - V "Korporátní poštěbyly vedením "IP" odstraněny zprávy, které již nebyly aktuální. 

31/07/2015 - Přidali jsme pro Vás další sekci: "Údržba Vašeho PC" - pozorně si ji pročtěte! 

==============================================================================================

3. Oddíl: Důležité webové odkazy u společnosti IMPETRA LUS Ltd. (dále jen "IP"):

 • Přihlášení do "Vašeho back-office" ve společnosti "IP" a později do bankovnictví MGB,
 • Přihlášení do Vaší " Korporátní pošty " od společnosti "IP",
 • Přihlášení do veřejných ONLINE Internetových prezentací od společnosti REAL Inc. 

==============================================================================================