1) Níže uvedený "Universální FORMULÁŘ" mohou využívat noví zájemci o registraci do spol. "IP", když mají založen vlastní "SKYPE účet" a používají ho! Potom si náš SKYPE účet: tt-partners, vložte do svého SKYPE adresáře. Tyto stránky otevírejte prostřednictvím Internetového prohlížeče GOOGLE CHROME a navíc si založte zcela nový E-mail s koncovkou @gmail.com . 

Noví zájemci NEMUSÍ mít před registraci do spol. "IP" uhrazen přístup do "Blokovaných Stránek"! 

===================================================================================   

2) FORMULÁŘ používají i klienti s aktivním přístupem do "Blokovaných stránek", (dále "BS"). Do formuláře uveďte všechny požadované údaje. Když nemáte uhrazen přístup do "BS", nečekejte na odpověď, když níže uvedený formulář vypíšete! 

==================================================================================== 

3) FORMULÁŘ NENÍ pro Klienty, se kterými sdílíme HESLA do Vašeho "Back-office" a "Korporátní pošty" na základě "Zpoplatněných služeb včetně Plné Moci". Tito klienti, své pokyny k provedení úkonů v jejich "back-office" nebo jinou službu, výhradně požadují ze své "Korporátní pošty". Proto ani Vy nečekejte na odpověď na Vámi vypsaný formulář, když nemáte uhrazené "BS" a "Zpoplatněné služby"!  

====================================================================================

4) Když Váš požadavek vyžaduje osobní konzultaci, REZERVUJTE si SLUŽBU, kterou společně provedeme přes SKYPE programu - sdílením obrazovek

5) Až po vyplnění celého FORMULÁŘE  a kliknutím na tlačítko "Odeslat", souhlasíte se spracováním svých osobních údajů pro poskytnutí přístupu do "Blokovaných Stránek webu TT-Partners".

Universální Formulář pro Zájemce a Klienty Impetra Plus"

Všechny kolonky ve formuláři označeny (*), musí být vypsány! Když některý údaj neznáte, napište NEVÍM.

Zvolte soubor