PŘIHLÁŠENÍ do "Blokovaných Stránek" webu TT-Partners.

Přihlášení do "Blokovaných Stránek" (dále jen "BS") si aktivuji jen řádně zaregistrování Klienti ve společnostech, o kterých web TT-Partners informuje. 

  • Jakmile otevřete "Blokovanou stránku", (viz obrázek níže) potřebujete se PŘIHLÁSIT svým vlastním E-mailem HESLEM, které obdržíte od TT-Partners.

  • Cena dobrovolného DARU za roční přístup je od 22/06/2021 za 300,-Kč

1. Úhrada  "BS"  - pro člena "FIN" ; "Účastníka v PDD" a klienta "Impetry Plus" je ve výši 300,-Kč.
2. Úhrada "BS"  - jen pro členy "FIN" s aktivním přístupem do "Blokovaných Stránek", (úhradu na další roční období, můžete udělat ze svého ůčtu v "Kabinetu" jen ve výši 250,-Kč). Když se kliknutím na 2. Úhrada "BS" , ukáže přihlášení do "BS", znamená to, že Vaše úhrada musí být provedena kliknutím na 1. Úhrada "BS" ve výši 300,-Kč
3. Využijte NEOMEZENÝ přístup do "Blokovaných Stránek webu TT-Partners"! 
 
================================================================================================================ 

Jistě se ptáte: „Proč blokované stránky, jaký to má smysl?“

 

V "Blokovaných Stránkách" jsou uvedeny důležité INTERNÍ informace, které členové v jednotlivých SEKCÍ WEBU potřebují vědět pro obsluhu svých "Virtuálních kanceláři" u společností, kde jsou jejich ČLENY. Tyto informace nejsou pro NEČLENY daných SEKCÍ WEBU!

 

Tato doména a její "BS" jsou pro Vás něco, jako účast na seminářích. Když děláte svému zájemci základní prezentaci, máte všechny potřebné informace k dispozici po přihlášení na "BS". Tato doména je stále aktualizována nejnovějšími informacemi. Ve svém volném čase pracujeme pro Vás, abyste měli potřebné informace doma bez toho, že byste museli někde jezdit a za cestu a jídlo platit. Za tyto služby si člen uvedených SEKCÍ zaplatí 300,-Kč ročně ve formě "Dobrovolného DARU". 

 

I my Vám nabízíme DÁRKY, kdy jejich hodnota je nevyčíslitelná! Využijte DÁRKY, jak pro sebe, tak i je nabídněte svým kamarádům. Najdete v nich odpovědí na dneší Covidoovou i BUDOUCÍ dobu, která nás nevyhnutelně čeká!

Když výše uvedenému textu nerozumíte - Rezervujte si osobní konzultaci