PŘIHLÁŠENÍ do "Blokovaných Stránek" webu TT-Partners.

Přihlášení do "Blokovaných Stránek" (dále jen "BS") si aktivuji jen řádně zaregistrování Klienti ve společnostech, o kterých web TT-Partners informuje. 

  • Jakmile otevřete "Blokovanou stránku", (viz obrázek níže) potřebujete se PŘIHLÁSIT svým vlastním E-mailem HESLEM, které obdržíte od TT-Partners.

  • Cena dobrovolného DARU za roční přístup je od 20/09/2020 za 450,-Kč

1. Úhrada "BS"  - pro členy "FIN" z ČR, převodem na účty ve "FIN" ve výši 450,-Kč.

2. Úhrada "BS"  - jen pro členy "FIN" s aktivním přístupem do "Blokovaných Stránek", (úhrada z jejich zvoleného ůčtů v "Kabinetu") je ve výši 400,-Kč. Když se kliknutím na 2. Úhrada "BS" , Vám ukáže přihlášení do "Blokovaných Stránek", znamená to, že Vaše úhrada musí být provedena kliknutím na 1. Úhrada "BS" ve výši 450,-Kč

 3. Úhrada "BS"  - pro klienty Impetra Plus Ltd - je ve výši 450,-Kč.
 
 
 
NABÍZÍME i dobou NEOMEZENÝ přístup do "Blokovaných Stránek webu TT-Partners"! 
 
================================================================================================================ 

Jistě se ptáte: „Proč blokované stránky, jaký to má smysl?“

 

V "Blokovaných Stránkách" jsou uvedeny důležité INTERNÍ informace, které členové v jednotlivých sekcích potřebují vědět pro obsluhu svých "Virtuálních kanceláři" u společností, kde jsou Klienty. 

 

Tato doména a její "BS" jsou pro Vás něco, jako účast na seminářích. Když děláte svému zájemci základní prezentaci, máte všechny potřebné informace k dispozici po přihlášení na "BS". Tato doména je stále aktualizována nejnovějšími informacemi. Ve svém volném čase pracujeme pro Vás, abyste měli potřebné informace doma bez toho, že byste museli někde jezdit a za cestu a jídlo platit. Za tyto služby si člen zaplatí 450,-Kč ročně ve formě "Dobrovolného DARU". 

 
Když výše uvedenému textu nerozumíte - Rezervujte si osobní konzultaci.