PŘIHLÁŠENÍ do "Blokovaných Stránek" webu TT-Partners.

Přihlášení do "Blokovaných Stránek" (dále jen "BS") si aktivuji jen řádně zaregistrování Klienti ve společnostech, o kterých web TT-Partners informuje. 

Kliknutím na "Blokovanou stránku", (viz obrázky níže) potřebujete se PŘIHLÁSIT svým vlastním E-mailem, HESLEM, které obdržíte od TT-Partnersnebo si ho sami vygenerujete v "Registraci nového užívatele",  anebo Vám bude automaticky přiděleno

 
  • Členové "FIN" a "IP+", "Úhradí BS" Darem ve 300,-Kčna dobu jednoho roku od úhrady! 

  • Členové "FIN" s platným přístupem do "BS", "Úhradí BS" další rok z "Kabinetu ve FIN"!

  • Úhrada "BS" v "Programu Daruj-Dostaneš" je zahrnuta v DARU pro Správce Programu. 

  • Účastník v "Programu Daruj-Dostaneš" v pozici Evangelista NEOMEZENÝ přístup do "BS"! 
 
1. Formulář: kliknutím na obrázek se Vám ukáže přihlášení do "BS"!
Když jste klienty ve Finanční Instituci a Impetra Plus, máte ještě aktivní přístup do "BS", nebo jste Účastníky v Programu Daruj-Dosteneš, a zapomenete heslo, můžete si ho znovu vygenerovat. Stači v 1. Formuláři dole, kliknout na "Zapomněli jste heslo?". 
 
2. Formulář: kliknutím na obrázek si sami vygenerujete nové HESLO do "BS"!
Do 2. Formuláře napíšete svůj E-mail, když stále máte aktivní přístup do "BSSystém Vám vygeneruje nové heslo, které obdržíte do uvedeného E-mailu. Opakujeme: "V tom případě MUSÍTE mít stále aktivní přístup do BS"!
 
3. Formulář: Když v "Přihlášení do Blokovaných Stránek" kliknete na "Registrace nového úživatele" nebo kliknete na níže uvedený obrázek, můžete požádat o přístup do "BS", když jste už zaregistrován do některé ze SEKCÍ tohoto webu. Cena registrace je ve výši 300,-Kč na jedno roční období přístupu do "BS". Zájemce, který není řádně zaregistrován do některých ze SEKCÍ tohoto webu, jeho registrace bude zamítnuta!
  1. Když vypíšete výše uvedený 3. Formulář: "Jen se evidujete, jako čekatel pro přístup do BS"!
  2. Pak klikněte na tento FORMULÁŘ, kde úhradite "BS", Darem ve výši 300,-Kč na jeden rok!
  3. Když tak neuděláte do jednoho týdne, Vámi vypsaný 3. Formulář, bude vymazán z databáze
  4. Když neznáte své ID číslo / Login v dané SEKCI - nepotřebujte tam přístup do "BS"!

 

Jistě se ptáte: „Proč blokované stránky, jaký to má smysl"?

 

V "Blokovaných Stránkách" jsou uvedeny důležité INTERNÍ informace, které členové v jednotlivých SEKCÍ WEBU potřebují vědět pro obsluhu svých "Virtuálních kanceláři" u společností, kde jsou jejich ČLENY. Tyto informace nejsou pro NEČLENY daných SEKCÍ WEBU!

 

WEB TT-Partners a jeho "Blokované Sstránky" jsou pro Vás něco, jako účast na seminářích. Když Vy děláte svému zájemci základní prezentaci, máte všechny potřebné informace k dispozici po přihlášení na "BS". WEB je stále aktualizován nejnovějšími informacemi. Ve svém volném čase pracujeme pro Vás, abyste měli potřebné informace doma bez toho, že byste museli někde jezdit a za cestu a jídlo platit. Za tyto služby si člen v SEKCÍ Finanční Instituce a v SEKCI Impetra Pus - zaplatí 300,-Kč dobrovoným DAREM pro roční přístup do "BS". 

 

Když máte uhrazen dobrovolný DAR ve výši 300,-Kč, máte přístup k DÁRKŮM, kdy jejich hodnota je nevyčíslitelná! Několika násobně se Vám těch 300,-Kč vrátí! Využijte DÁRKY, pro sebe, a pro své kamarády. Najdete v nich odpovědí na Covidovou i BUDOUCÍ dobu, která nás nevyhnutelně čeká!