PŘIHLÁŠENÍ do "Blokovaných Stránek" webu TT-Partners.

Přihlášení do "Blokovaných Stránek" (dále jen "BS") si aktivuji jen řádně zaregistrování Klienti ve společnostech, o kterých web TT-Partners informuje. 

Jakmile otevřete "Blokovanou stránku", (viz obrázky níže) potřebujete se PŘIHLÁSIT svým vlastním E-mailem HESLEM, které obdržíte od TT-Partners, nebo si ho sami zvolíte v "Registraci nového užívatele", anebo Vám bude automaticky přiděleno.

 

Cena dobrovolného DARU za roční přístup do "BS" je 300,-Kč

 
1) Úhrada  "BS"  - pro člena "FINa klienta "Impetry Plus" je ve výši 300,-Kč.
2) Úhrada "BS"  v "Programu Daruj-Dostaneš" je zahrnuta v DARU pro Správce Programu. 
3) Účastník v "Programu Daruj-Dostaneš" v pozici Evangelista NEOMEZENÝ přístup do "BS"! 
 
1. Formulář: kliknutím na obrázek se Vám ukáže přihlášení do "BS"!
Když jste řádně zaregistrováni ve Finanční Instituci, Impetra Plus, a máte ještě aktivní přístup do "BS", nebo jste Účastníky v Programu Daruj-Dosteneš, a zapomenete své heslo, můžete si ho znovu vygenerovat. Stači pod 1. Formulářem kliknout na "Zapomněli jste heslo?". 
 
2. Formulář: kliknutím na obrázek si můžete vygenerovat nové HESLO do "BS"!
Do 2. Formuláře napíšete svůj E-mail, když stále máte aktivní přístup do "BS" úhradou dobrovolného DARU ve výši 300 Kč. Systém Vám vygeneruje nové heslo, které obdržíte do uvedeného E-mailu. Opakujeme: "V tom případě máte stále aktivní přístup do BS"!
 
3. Formulář: Když v "Přihlášení do Blokovaných Stránek" kliknete na "Registrace nového úživatele" nebo kliknete na níže uvedený obrázek, můžete požádat o přístup do "BS", když jste už zaregistrován do některé ze SEKCÍ tohoto webu. Cena registrace je ve výši 300,-Kč na jedno roční období přístupu do "BS". Zájemce, který není řádně zaregistrován do některých ze SEKCÍ tohoto webu, jeho registrace nebude akceptována!
 
  1. Když vypíšete výše uvedený 3. Formulář: "jen se zaevidujete, jako čekatel pro přístup do BS"!
  2. Proto klikněte na tento FORMULÁŘ, kde provedete úhradu "BS", dobrovolným DAREM ve výši 300,-Kč na dobu jednoho roku.
  3. Když tak neuděláte, na Vámi vypsaný výše uvedený 3. Formulář, nebudeme reagovat

 

Jistě se ptáte: „Proč blokované stránky, jaký to má smysl"?

 

V "Blokovaných Stránkách" jsou uvedeny důležité INTERNÍ informace, které členové v jednotlivých SEKCÍ WEBU potřebují vědět pro obsluhu svých "Virtuálních kanceláři" u společností, kde jsou jejich ČLENY. Tyto informace nejsou pro NEČLENY daných SEKCÍ WEBU!

 

WEB TT-Partners a její "BS" jsou pro Vás něco, jako účast na seminářích. Když děláte svému zájemci základní prezentaci, máte všechny potřebné informace k dispozici po přihlášení na "BS". WEB je stále aktualizová nejnovějšími informacemi. Ve svém volném čase pracujeme pro Vás, abyste měli potřebné informace doma bez toho, že byste museli někde jezdit a za cestu a jídlo platit. Za tyto služby si člen v SEKCÍ Finanční Instituce a v SEKCI Impetra Pus - zaplatíte 300,-Kč dobrovoným DAREM pro roční přístup do "BS". 

 

Když máte uhrazen dobrovolný DAR ve výši 300,-Kč, máte přístup k DÁRKŮM, kdy jejich hodnota je nevyčíslitelná! Využijte DÁRKY, pro sebe, tak je nabídněte svým kamarádům. Najdete v nich odpovědí na Covidovou i BUDOUCÍ dobu, která nás nevyhnutelně čeká! 

Když výše uvedenému textu nerozumíte - Rezervujte si osobní konzultaci