Naše PREZENTACE pro všechny sekce webu TT-Partners.

Typy našich Prezentací, a jak je můžete sledovat:
 
  • 1) "ON-LINE - osbní konzultace přes program SKYPE - sdílením obrazovek! 
  • 2) VÍDEO Prezentace jsou pro sponzory s aktivním přístupem do "BS". Prezentace jsou dostupné tak, že kliknutím myši na zvolenou prezentaci, se přihlásíte do svého E-mailu s koncovkou: @gmail.com
  • 3) FOTO Prezentace  jsou pro sponzory s aktivním přístupem do "BS" a jsou nastaveny tak, že posun obrázků je co 5 vteřin. K prostudování obrázku si posun zastavíte klinutím myší na obrázek. Posun na další obrázek povolíte opětným kliknutím na obrázek, atd.  
  • 4) Noví zájemci, kteří se neúčastnili ON-LINE Prezentace, si pak se svým sponzorem vyslechnou danou VIDEO či FOTO Prezentaci, kterou jím sponzor okomentuje a následně zaregistruje do vybraných projektů, uvedených ve webu TT-Partners.  
  • 5) Když nemáte svého sponzora, a tuto stránku jste otevřeli jen tak ze zvědavosti, vyplníte tento FORMULÁŘ a vyberte si Prezentaci, kterou chcete vidět.
 
======================================================================================  
Většina VIDEO a FOTO Prezentací není pro veřejnost, ale jen pro řádně registrované členy do jednotlivých SEKCÍ webu TT-Partners, kde mají uhrazen přístup do "Blokovaných Stránek". Když kliknete na Vámi zvolenou prezentaci, u těch blokovaných se Vám na obrazovce monitoru zobrazí toto hlášení:
 
  • Na vybranou soukromou FOTO či VIDEO Prezentaci se potřebujete přihlásit. Prezentaci musíte sledovat přes prohlížeč GOOGLE CHROME. Pro příhlášení, kliknete vpravo nahoře Vašeho monitoru na:   Přihlásit se 
  • ZÁJEMCI o registraci do zvolených SEKCÍ, kteří NEMAJÍ svého sponzora, mohou dané prezentace shlédnout, jen když řádně vyplní tento FORMULÁŘ. Uvededte tam svoji E-mail adresu s koncovkou: @gamail.com a máte ji řádně odzkoušenou, že Vám funguje. TT-Partners povolí ZÁJEMCŮM přihlášení na prezentaci jen na dobu 5-ti dnů.