Naše PREZENTACE pro všechny sekce webu TT-Partners.

Typy našich Prezentací, a jak je můžete sledovat:
 
  • 1) "ON-LINE - osobní on-line konzultace a prezentace pro maximálně 25 účastníků, provádíme přes program SKYPE - sdílením obrazovek! 
  • 2) FOTO Prezentace  jsou pro účastníky s aktivním přístupem do "BS". Některé prezentace jsou dostupné v YouTube, jako soukromé. Některé prezentace se Vám otevřou v souboru obrázků. K prostudování obrázku, kliknete myší na první obrázek, který změní svoji velikost. Přechod na další obrázek provádíte klikáním na šipky tam uvedené.
  • 3) VÍDEO Prezentace jsou pro účastníky s aktivním přístupem do "BS". Prezentace jsou dostupné v YouTube, jako soukromé. Přechod na další obrázek je v intervalech 5-10 vteřin. Když si potřebujete obrázek prostudovat, po zobrazení celého obrázku, zastavte přehrávání na dobu, kterou potřebujete. Potom přehrávání znovu posuňte na další obrázek, atd.  
  • 4) Noví zájemci, si pak se svým sponzorem vyslechnou danou VIDEO či FOTO Prezentaci, kterou jím sponzor okomentuje a následně zaregistruje do vybraných projektů, uvedených ve webu TT-Partners.  
  • 5) Když nemáte svého sponzora, a máte ZÁJEM o registraci do Vámi zvolených SEKCÍ, můžete vybrané prezentace shlédnout, jen když řádně vyplníte tento FORMULÁŘ
 
======================================================================================  
Většina VIDEO a FOTO Prezentací nejsou pro veřejnost - jsou soukromé a jen pro řádně registrované členy do jednotlivých SEKCÍ webu TT-Partners, kde mají uhrazen přístup do "Blokovaných Stránek", kde uvedli svůj E-mail skoncovkou @gmail.comKdyž kliknete na Vámi zvolenou prezentaci, otevře se Vám YouTube, u těch blokovaných se Vám na obrazovce monitoru zobrazí toto hlášení:
 
  • Na vybranou soukromou FOTO či VIDEO Prezentaci se potřebujete přihlásit. Prezentaci musíte sledovat přes prohlížeč GOOGLE CHROME. Pro přihlášení, kliknete vpravo nahoře Vašeho monitoru na:   Přihlásit se.