KONTAKT na klientský servis TT-Partners

14/03/2020 - Důležité formace o Koronaviru COVID-19, jsou na úvodní stránce TT-Partners

 

WEB: www.tt-partners.cz 

E-mail: gm.finance@email.cz

SKYPE: tt-partners - uložte si náš kontakt do svého adresáře ve svém SKYPE!

 

Naše služby provádíme osobně jen přes  program SKYPE - sdílením obrazovek .

Účelem tohoto webu je, být Vám k dispozici 7 dní v týdnu a 24 hodin denně. Minimálně v otázkách a odpovědích, nahraných prezentacích, pro dané SEKCE tohoto webu. Prostě "VIRTUÁLNÍ SERVISNÍ CENTRUM". Pro případný náš osobní kontakt či Váš dotaz se řiďte níže uvedenými informacemi:

  • Servis TT-Partners je v osobním kontatu od pondělí do pátku, od 10:00 do 15:30 hodin jen pro klienty, kteří mají úhrazen přístup do "BS" a znají naše číslo mobilu. Mohou taktéž využívat program SKYPE. 
  • V SEKCI: E21S - Prog. D-D, mimo pracovní dobu vždy využvejte program SKYPE, kde můžete napsat svuj dotaz či posbu. Jakmile budeme mimo pracovní dobu připojeni na SKYPE, odpovíme Vám. Když budete i Vy připojeni, můžeme společně sdílet obrazovku.
  • V SEKCI: Finanční Instituce, mimo pracovní dobu využijte oddíl "OTÁZKY a ODPOVĚDI".
  • V SEKCI: Impetra Plus, mimo pracovní dobu využijte oddíl "OTÁZKY a ODPOVĚDI".
  • Používejte FORMULÁŘE pro jednotlivé SEKCÍE tohoto webu, když jste jejími ČLENY!
  • Universální FORMULÁŘ, je pro dotaz NÁHODILÉHO návštěvníka webu - NE registrováni členové
  • Můžete využívat i nahrané WEBINÁŘE pro naše SEKCE.
  • Program SKYPE je pro Vaše osobní konzultace, a je k dispozici v době, kterou si sami zvolíte - prostřednictvím sdílení obrazovek. 
  • Doporučujeme Vám přečíst si "Otázky a Odpovědi" v jednotlivých SEKCÍCH. Vesměs je tam vše podstatné co potřebujet vědět. 

 

Kontaktujte nás jen přes program SKYPE, kdy Váš hovor přijmeme jen v tom případě, že zrovna neprovádíme konzultaci s klientem, který si hovor rezervoval. Když chcete s námi nerušeně hovořitUdělejte si REZERVACI našeho volného času, který vyhovuje i Vám! 

Naších  RAD využívá cca 1.500 klientů. Proto máte k dispozici tento web TT-Partners, který je Vaším "Virtuálním Servisním Centrem" se všemi možnými otázkami a odpověďmi. Číst umíme všichni.

Ten, který chce mít "Pasivní příjmy", nechodit do práce, nebo jen minimálně, musí si ošetřit svůj čas a respektovat čas toho druhého.