KONTAKT na klientský servis TT-Partners

WEB:    www.tt-partners.cz 

E-mail: gm.finance@email.cz

SKYPE: tt-partners

Pracovní dny: úterý a čtvrtek, od 11:00 do 15:30 hodin.

MOBIL: Telefonní kontakt obdrží ten, který má uhrazen aktivní přístup do "Blokovaných Stránek" a má uhrazené "Zpoplatněné služby Darem", ve "FIN" nebo "IP", a nebo je na pozici sponzora v programu "D-D".

Účelem tohoto webu je, být Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aniž bychom museli spolu jakýmkoliv způsobem komunikovat. Prostě "VIRTUÁLNÍ SERVISNÍ CENTRUM". 

Přesto pro případný osobní kontakt a dotaz VÝHRADNĚ používejte:

  • FORMULÁŘE  v jednotlivých SEKCÍCH tohoto webu, když jste klienty v dané sekci.
  • Universálního FORMULÁŘE, pro dotaz návštěvníka webu, kromě registrovaných Klientů. 
  • Program SKYPE je k dispozici všem návštěvníkům v době, když jsme přítomní na SKYPE.
  • Námi organizovaných Internetových prezentací, kde přítomni mohou pokládat své dotazy.

 

Kontaktujte nás jen ve všední dny: úterý a čtvrtek, od 09:00 do 15:30 hodin. Váš hovor přes SKYPE přijmeme jen v tom případě, že zrovna neprovádíme konzultaci s klientem, který si hovor rezervoval. Když chcete nerušeně hovořit přes program SKYPE - REZEREVUJTE  si Váš hovorKaždý si můžete udělat rezervaci našeho času, který ke komunikacím vyhrazujeme.  

Komunikuje s námi cca 3.500 klientů. Proto máte k dispozici tento web TT-Partners, který je Vaším "Virtuálním Servisním Centrem" se všemi možnými otázkami a odpověďmi. Číst snad umíme všichni.

Ten, který chce mít "Pasivní příjmy", nechodit do práce, nebo jen minimálně, musí si ošetřit svůj čas a respektovat čas druhého.