DÁREK od Virtuálního Servisního Centra TT-Partners.

Nikdo na světě není zbytečný, ulehčuje-li břemeno někomu jinému.  Ch. Dickens.

 • Prožíváte šťastné období svého života, ale cítíte, že stále tomu něco chybí? 
 • Řešíte vážné zdravotní problémy, ztrátu zaměstnání, stres či strach z nedostatku financí? 
 • Máte obavy, že to už sami nezvládnete? 
 • Myslíte si, že NIKOMU, ani Nebeskému Otci, na Vás nezáleží?
 • Chtějte daleko víc: "Boží požehnání a pokoj do svého srdce, pro svoji rodinu a své přátelé"!

 

Chcete DÁRKY v hodnotě, kterou nelze vyčíslit, mají odpovědi i řešení Vaších otázek! 

Majitelé "chytrých mobilů", využijte tyto tři mobilní aplikace.  

 • BIBLI Svatou: překlad 21. století, Bibli Králickou, Ekumenickou Bibli Studijní překlad.
 • 21 knih od světoznáme spisovatelky Ellen G. Whiteové.
 • studijní materiály "Sobotní školy".  
 • Šest knih Evangelisty Kornelia Novaka v pdf. Oblíbeno u mladých i dospělých čtenářů. 

 

V hlavním DÁRKU máte "zabaleno" až 55 KNIH od světoznámé spisovatelky Elen G. Whiteové, kdy její knihy jsou doslova světovými bestselery, jež popisují události, o kterých hovoří Bible Svatá. Její knihy srozumitelně uvádějí do Biblických zpráv o stvoření Světa až do 21. Století, dokonce s přesahem do Věčnosti: "OTEVŘOU VÁM OČI", a odhalí LŽI evolucionistů!

 
Pisatelům BIBLE SVATÉ, už dnes, s odstupem doby a prostředí, mnohému nerozumíme. Díky tomu, že Nebeský Otec své prorokyni Elen G. Whiteové ukázal dávné události uvedené v BIBLI Svaté tak, jako by byla jejich očitým svědkem. Proto i v dnešní době můžeme daleko lépe pochopit celý Záchranný PLÁN, který je v BIBLI Svaté představen! 
 
Určitě si přečtěte pět knih, které popisuji dějiny světa od počátku historie lidí na Zemi, až po její konec s přesahem do věčnosti:
 
 •  1. Kniha - Na úsvitu dějin, popisuje co bylo před stvořením planety Země, předpotopní dobou a historii lidstva po celosvětové potopě. 
 • 2. Kniha - Od slávy k úpadku, pokračuje událostmi na Zemi, které byly předpovězeny Božími proroky až po narození Ježíše Krista. 
 • 3. Kniha - Touha věku, ukazuje na lásku protkaný život Ježíše Krista, který představoval podstatu svého Otce. Kniha popisuje Jeho smrt, která ukončila "ŽIDOVSKÝ obětní systém", který byl potřebný lidem žijícím na Zemi do jeho UKŘIŽOVÁNÍ. Dále popisuje ZMRTVÝCHVSTÁNÍ Ježíše Krista a jeho odchod ze Země k Nebeskému Otci. 
 • 4. Kniha - Poslové naděje a lásky, pokračuje sesláním slíbeného Ducha Svatého, darovaného Nebeským Otcem, který odstartoval zvěstování Evangelia prvních Křesťanu, že jedině skrze viru v Ježíše Krista, jsou nám odpuštěny hříchy, a skrze Krista můžeme přijmout DAR VĚČNÉHO ŽIVOTA, který je stále i dnes ZDARMA nabízen každému člověku
 • 5. Kniha - Velké drama věku, ukazuje na politické, ekonomické a náboženské dění v období středověku, a které nastaly koncem 19. století a  pokračují až do doby, která bude těsně a v době Druhého PŘÍCHODU Ježíše Krista na planetu ZEMI. 
 • DALŠÍ desítky knih nás seznamují s definitivním ukončením ZLA i s jeho původcem satanem, s jeho posluhovači a těmi, kteří satanu sloužili. Dále popisují události, které nastanou po vymýcení ZLA, kdy na konci těch tisíc let opět dojde k obnově planety ZEMĚ. Nakonec pak velmi barvitě a nádherně popisují věčné trvání NOVÉ Země s jejími obyvateli a jejich Vykupitelem, s událostmi na ní probíhajícími, o kterých popisuje Kniha knih - Bible Svatá. Odhalí Vám skrytá tajemství od stvoření SVĚTA i blízkou dobu 2. příchodu Ježíše Krista!  

 

Po Vaší REGISTRACI - obdržíte NEOMEZENÝ přístup do "Blokovaných Stránek" i k DÁRKŮM, vysoké hodnoty, vydáte se "Cestou víry k věčnosti", a využijete "Boží plán záchrany" pro sebe, svoji rodinu, a pak začnete SPOLUPRACOVAT! To znamená -  nabízet 3. SEKCI webu svým známým, kteří hledají "ODPOVĚDI pro dnešní dobu", jako VY! Web TT-Partners nabízí fyzické ODMĚNY při spolupráci EVANGELISTŮ v "SE21S"!