Bankovním převodem nebo vkladem, převeďte vypočtenou částku, na účet: Komerční banky, a variabilního symbolu pro identifikaci platby. 

Poplatek za převod z ČR do "FIN", až do odvolání nebudeme účtovat! 

  • Minimální částka je 2.000,-Kč a ta maximální je 10.000,-Kč, pro jeden převod.  
  • K Vámi zvolené částce k převodu přičtěte libovolný haléřový zbytek ve výši od 01 do 99 haléřů. (Třeba u částy 3.000,00 Kč tam uvedete 3.000,49 Kč). Haléřový zbytek je pro identifikaci vaší platby!
  • Vklad hotovosti na přepážce banky, je bez poplatků pro Komerční Banku! Na tuto skutečnost upozorněte pokladníka banky. 
  • Po připsání částky vložené na účet v KB, z vloženého obnosu, ODEČTEME poplatek za konverzi MĚNY ve "FIN", z CZK na Vámi zvolený účet, který ve FORMULÁŘI uvedete. Konverze se neodečte, jen u účtu v CZK!
  • O částkou za konverzi, bude ponížena částka, příčtená na účet, který vyžaduje konverzi měn!
  • VZOR: do KB vložíte 10.000 Kč, které chcete vložit na účet v "DOP ve FIN". 
  1. 10.000 Kč mínus 3.8% = 9.620 Kč.
  2. 9.620 Kč, když nemáte uhrazen přístup do "BS", se vám odečte 300,-Kč, zbude 9.320 Kč.
  3. z částky 9.320 Kč, která bude převedena na účet v "DOP ve FIN", se částka poníží o vypočtenou konverzi v okamžik převodu.

Až po vyplnění níže uvedeného FORMULÁŘE a kliknutím na tlačítko  Odeslat , se Vám na další stránce ukáže bankovní účet, a Variabilní symbol, pro odeslání Vaší platby. Pozorně si tyto údaje opište a pak realizujte Vaši platbu.

FORMULÁŘ převodů financí z ČR do "FIN".

Ve FORMULÁŘI musíte vypsat všechny kolonky označené (*).