Knihy Kornelia Novaka v .pdf - ZDARMA ke stažení:

Kornelius Novak je bývalý mistr Německa v kulturistice, léta pracoval jako vyhazovač na diskotéce, 18 let byl pastorem mezi kriminálníky a motorkáři a nyní šíří po celé Evropě dobrou zprávu o Ježíši. V každé zemi potkává lidi, kteří mají ty stejné otázky: "Jaký je smysl života, co přichází po smrti, existuje živý Bůh?" Jste srdečně zváni hledat spolu s ním odpovědi na tyto důležité otázky.

Během jeho cest ho lidé často oslovují s otázkami: „Jak můžeme rozpoznat Boží vůli pro svůj život?“ Nebo: „Jak můžeme slyšet Boží hlas?“ Nebo: „Jak musíme žít, abychom byli vedeni Bohem?“ Nebo: „Jak dochází k zázrakům a jak je můžeme zažívat, vždyť Ježíš řekl, že máme prosit a dostávat, a že s ním máme v životě i ve službě zažívat mocné věci.

Na tyto a další otázky představuje odpovědi tak, jak je poznal během více než 20 let s Ježíšem. To, co Ježíš udělal a dělá v jeho životě, může učinit i v tom tvém!  

Nejde o žádnou složitou teologii, jde o tebe a tvůj život ve skutečné harmonii s Bohem.

Svůj životní příběh, osudy svých přátel i to nejdůležitější, co chce sdělit lidem, najdeme v šesti knihách, které Kornelius Novak napsal, a my Vám je nabízíme v češtině.
 
Stáhněte si knihy od Kornelia Novaka do svého PC, ve formátu .pdfKliknutím na obrázek zvolené knížky se Vám ukáže její stručný obsah a možnost jejího stažení.
  
Po stažení knih je začněte číst v tomto pořadí:
  1. Křížem krážem na sceně,
  2. Důkaz Boží existence,
  3. Principy vyslyšených modliteb,
  4. Křest duchem svatým,
  5. Boží Láska, spravedlnost, zákon, soud a milost,
  6. V harmonii s Bohem. 
Nezávaznou konzultaci si zdarma "ZAREZERVUJETE".