Osobní či Firemní účty ve FINANČNÍ INSTITUCI

Poslední aktualizace informací o účtech byla provedena: 12/07/2019  05:39 hodin.
  • Dostupné účty k založení: DOP,  CZK , USD, EURO,  DBCGBP PLNKliknutím na vybraný účet, vidíte parametry účtu a pokyn, jak udělat převod peněz z ČR přes "Sběrný účet FIN v ČR". Uhraďte si jednorázovou platbu za aktivaci a doživotní vedení účtů.
  • S-account účet pro nákup "WU DBC" a "MDBC" jednotek už máte založen Administrátorem. Když nemáte nakoupené "WU DBC" a "MDBC", co nejdříve si je kupte přes S-account účet.
  • Účet "S-account" a účet "DBC" je zdarma, a po celou dobu jeho používání je aktivní.
  • Aby Vám Marketing dobře fungoval, aktivujte si aspoň tyto účty: DOP a CZK.
  • Členové FIN ze Slovenska si aktivují aspoň tyto účty: DOP a EURO
  • Z každé aktivace účtů svých členů, ve svém MARKETINGU máte nemalé BONUSY. 

 

INSTRUKCE: "Jak si poslat finance do FIN".
 
Momentálně jen bankovním převodem lze poslat finance z účtu založeného v ČR nebo na Slovensku,  na "Sběrný účet v ČR". Převedený finance jsou pak cca do 10 dnů, připsány na daný účet ve "FIN". Tento způsob přeposílání financí je až do odvolání! Zde budete informování o tom, když "Sběrný účet" bude ZRUŠEN. 
 
Po vypsání FORMULÁŘE,  kliknutím na  Odeslat   se Vám ihned ukáže LINK, který si zkopírujete, pak vložíte a otevřete v internetovém prohlížeči. Jsou v něm instrukce k převodu financi.

FORMULÁŘ pro převody financí z ČR do FIN.

Ve formuláři musí být uvedeny všechny kolonky označené hvězdičkou (*).

 

Doporučujeme: Když něčemu nerozumíte, a nebo nechcete investovat, ale máte volné peníze na svých účtech ve "FIN", co nejdřív si za ně kupte "VDBC jednotky". Když nevíte, jak to udělat, "REZERVUJTE" si naše služby!

JEN programem SKYPE - sdílením obrazovek Vám můžeme být nápomocni. Když uvidíte, že jsme připojeni na SKYPE - začněte konverzaci! Náš SKYPE kontakt: tt-partners