Projekt: FINANČNÍ INSTITUCE, (dále jen "FIN").

Základní informace: 

  • DARUJTE sami sobě aspoň 5.000 Kč!
  • Každý založený účet se aktivuje jednorázovým a doživotním poplatkem cca 1.500,-Kč, potřebujete aspoň dva účty v CZK a v DOP.
  • Začnete spořit měsíční částkou od 500 DBC, (cca 300 Kč). 
  • Novou KARTU a její aktivaci provedete, až při měsíčním výdělku cca 5.000 Kč. 
  • Co nejdřív si aktivujte roční přístup do "Blokovaných stránek webu TT-Partners". 
  • Jen doporučením pěti svých kamarádů, kteří Vás "z dublují" - obdržíte super BONUSY. 

=================================================================================================  

Miliony lidí po celém světě neustále přemýšlejí o tom, jak si vydělat nějaké peníze. Každý den prohledávají Internet ve snaze konečně najít něco, co jim pomůže dostat se z finančních potíží, případně zvednout svůj životní standard. A někteří prostě jen hledají další způsoby, jak rozmnožit své peníze.

Ať patříte ke kterékoli z těchto skupin, věříme, že to, co je obsažené v tomto textu, Vám poskytne zajímavé informace, jak můžete najít to, co hledáte. Věnujete-li 15 minut svého času k seznámení se s obsahem tohoto textu, věříme, že na jeho konci si nebudete myslet, že šlo o ztrátu času.

Celý náš svět a jeho ekonomika je postavena na oběhu a vlastnictví peněz. Čím více peněz vlastníte, tím větší jsou Vaše možnosti a snad i kvalitnější život. Můžete si dovolit pořídit kvalitnější bydlení, lepší jídlo i léky, můžete svým dětem poskytnout lepší vzdělání a jednodušší start do života. 

Tak to prostě je. Bohatí se mají lépe, než chudí. Právě proto se lidé snaží vydělat peníze – chtějí mít lepší život. A to je normální! Každý člověk má právo chtít žít lepší a kvalitnější život. Naším cílem je právě to – umožnit každému mít kvalitnější život dle jeho vlastních představ.

Existuje ale několik oblastí, které fungují doslova jako stroje na penízeMezi tyto oblasti patří bankovnictví, včetně vlastní virtuální měny s obrovským potencionálním růstem, kterou banka dokáže směnit na jakoukoliv dostupnou měnu, anebo obsluha platebních karetních systémů. O bankovnictví je známo, že z každého vkladu svého klienta dokážou vytvořit až desítky procent zisku ročně. A to jsme v těchto úvahách ještě hodně konzervativní. Svým klientům za jejich vklady poskytuji jen minimální zúročení, jehož výše jen stěží dokáže pokryt inflační růst. U karetních asociací obsluhující platební terminály a bankomaty je známo, že si účtují značné provize z každé platby, kterou zákazník u obchodníka prostřednictvím své platební karty zaplatí. Každý vlastník (AKCIONÁŘ) takové společnosti má k dispozici v podstatě neomezený měsíční přísun peněz.

Máte k dispozici projekt, který chce umožnit každému zájemci podílet na stejném přísunu peněz.

A to je základním prvkem celého projektu, kdy se sami podílíte na super výnosech. 

Jak? Jednoduše! Objednáte si "Zákaznickou AKCII", která je DAREM a vydělává Vám. 

Získat svůj podíl je velmi jednoduchý proces. Stačí k tomu pouze ČTYŘI kroky:

1) Před vlastní registraci mít založenou novou E-mail adresu s koncovkou@gmail.com.  

2) Vygenerovat si  zákaznickou AKCII ve "FIN" .

3) Zaregistrovat se přes ID číslo svého sponzora do "FIN" - jinak to NEJDE UDĚLAT.

4) Poslat si na založený S-account účet aspoň 7.000 Kč na nákup DiBa Coinů. 

Získáním "Zákaznické AKCIE", se podílíte na výnosech "FIN". To je první, nikoli však poslední možností, jak trvale získat stabilní zdroj finančních příjmů pro svůj domácí rozpočet. Tyto příjmy můžete podstatně zvýšit tím, že tuto možnost nabídnete dalším svým známým, kteří si rovněž zdarma mohou pořídit svou vlastní zákaznickou AKCII a využívat svoji "FIN". 

 

REGISTRACE:

Systém je navržen tak, že registrace nového zájemce je možná pouze na doporučení již registrovaného členaPokud při registraci ID číslo sponzora odstraníte nebo žádné neuvedete, systém Vám registraci neumožní!

Upozornění: Do "FIN" se zaregistrujte, až po vyslechnutí Úvodních prezentacína kterou Vás pozval Váš Sponzor. K registraci potřebujete znát ID číslo svého sponzora, kdy za jeho asistence se zaregistrujete podle těchto informací

Když chcete zde uvedenou "Životní příležitost zrealizovat" a nemáte svého Sponzora, vyplníte tento FORMULÁŘ.  Přes program SKYPE Vám pomůžeme s Vaší řádnou registrací. 

Už VÍTE: "Proč byste měli tuto šanci doporučit svým přátelům a známým"?

Protože na tom vydělají oni, ale i Vy. Když tuto možnost doporučte svým známým a přátelům, a oni využijí svojí šanci, Vy dostanete bonus.

PROČ? Jako akcionáři obdržíte až 50 % ze zisku "FIN" za každého doporučeného kamaráda ve svém MARKTINGU. A nejen to, když Vás i oni ZDUBLIJÍ, obdržíte odměnu až do páté úrovně ve svém MARKRTINGU

Díky kartě od "FIN" budete rovněž vydělávat.  A zde se projeví TO, jakému počtu svých známých a přátel o této možnosti řeknete. Pokud některý z Vašich známých bude kartu používat, Vy dostanete finanční odměnu.  

Představte si, že se tato možnost zalíbí i Vaším známým, které jste doporučili Vy a oni rovněž začnou o této možnosti informovat své další známé, a ti zase další a další a skupina lidí pod Vámi tak začne růst a růst. Pokud kterýkoliv začne kartu využívat k nákupům a výběrům peněz z bankomatů, Vy opět obdržíte odměnu. 

Svým kamarádům přepošlete tuto web stránku na jejich E-mail nebo SKYPE, kdy její link je: https://www.tt-partners.cz/oec/fi/