Projekt: FINANČNÍ INSTITUCE, (dále jen "FIN").

  • Zpráva z 5.10.2022 -  BYLA UKONČENA Registrace nových zájemců do "FIN"! 
  • Ve "Zprávách v Kabinetu FIN", máte další důležité zprávy a informace!

 

Jen připomenutí členům "FIN" do čeho se v minulosti zaregistrovali: 

  • DARVALI jste sami sobě aspoň 5.000 Kč!
  • Každý založený účet jste aktivovali jednorázovým a doživotním poplatkem cca 1.500,-Kč, potřebovali jste aspoň dva účty v CZK a v DOP.
  • Začali jste si spořit měsíční částkou  500 Kč v DBC Saving. 
  • Bankovní KARTU a její aktivaci provedete, až při měsíčním výdělku cca 5.000 Kč. 
  • Co nejdřív si aktivujte roční přístup do "Blokovaných stránek webu TT-Partners". 
  • Jen doporučením pěti svých kamarádů, kteří Vás "z dublovali", stéle obdržíte super BONUSY. 

=================================================================================================  

Miliony lidí po celém světě neustále přemýšlejí o tom, jak si vydělat nějaké peníze. Každý den prohledávají Internet ve snaze konečně najít něco, co jim pomůže dostat se z finančních potíží, případně zvednout svůj životní standard. A někteří prostě jen hledají další způsoby, jak rozmnožit své peníze.

Ať patříte ke kterékoli z těchto skupin, věříme, že to, co je obsažené v tomto textu, Vám poskytne zajímavé informace, jak můžete najít to, co hledáte. Věnujete-li 15 minut svého času k seznámení se s obsahem tohoto textu, věříme, že na jeho konci si nebudete myslet, že šlo o ztrátu času.

Celý náš svět a jeho ekonomika je postavena na oběhu a vlastnictví peněz. Čím více peněz vlastníte, tím větší jsou Vaše možnosti a snad i kvalitnější život. Můžete si dovolit pořídit kvalitnější bydlení, lepší jídlo i léky, můžete svým dětem poskytnout lepší vzdělání a jednodušší start do života. 

Tak to prostě je. Bohatí se mají lépe, než chudí. Právě proto se lidé snaží vydělat peníze – chtějí mít lepší život. A to je normální! Každý člověk má právo chtít žít lepší a kvalitnější život. Naším cílem je právě to – umožnit každému mít kvalitnější život dle jeho vlastních představ.

Existuje ale několik oblastí, které fungují doslova jako stroje na penízeMezi tyto oblasti patří bankovnictví, včetně vlastní virtuální měny s obrovským potencionálním růstem, kterou banka dokáže směnit na jakoukoliv dostupnou měnu, anebo obsluha platebních karetních systémů. O bankovnictví je známo, že z každého vkladu svého klienta dokážou vytvořit až desítky procent zisku ročně. A to jsme v těchto úvahách ještě hodně konzervativní. Svým klientům za jejich vklady poskytuji jen minimální zúročení, jehož výše jen stěží dokáže pokryt inflační růst. U karetních asociací obsluhující platební terminály a bankomaty je známo, že si účtují značné provize z každé platby, kterou zákazník u obchodníka prostřednictvím své platební karty zaplatí. Každý vlastník (AKCIONÁŘ) takové společnosti má k dispozici v podstatě neomezený měsíční přísun peněz.

Měli jste k dispozici projekt, který umožnil každému podílet na přísunu peněz.

A to je základním prvkem celého projektu, kdy se sami podílíte na super výnosech. 

Jak? Jednoduše! Objednli jste si "Zákaznickou AKCII", která je DAREM a vydělává Vám. 

Získat svůj podíl je velmi jednoduchý proces. Stačily k tomu pouze ČTYŘI kroky:

1) Před vlastní registraci jste si založili novou E-mail adresu s koncovkou@gmail.com.  

2) Vygenerovali jste si  zákaznickou AKCII ve "FIN" .

3) Zaregistrovali jste se přes ID číslo svého sponzora do "FIN" - jinak to NEŠLO UDĚLAT.

4) Poslali jste si na založený S-account účet aspoň 7.000 Kč na nákup DiBa Coinů  

PROČ? Jako akcionáři obdržíte až 50 % ze zisku "FIN" za každého doporučeného kamaráda ve svém MARKTINGU. A nejen to, když Vás i oni ZDUBLOVALI, obdržíte odměnu až do páté úrovně ve svém MARKRTINGU

Díky bankovní kartě od "FIN" budete rovněž vydělávat.  A zde se projeví TO, jakému počtu svých známých a přátel o této možnosti řekli. Pokud některý z Vašich známých bude kartu používat, Vy dostanete finanční odměnu 

Registrace zájemců byla UKONČENA. Máme pro Vás a Vaše kamarády další MOŽNOST!