Projekt: FINANČNÍ INSTITUCE, (dále jen "FIN").

Základní informace: 

  • DARUJTE sami sobě aspoň 2.000 Kč do projektu DiBa Coin!
  • Každý založený účet se aktivuje jednorázovým a doživotním poplatkem cca 1.500,-Kč. 
  • Aktivace si spořící program Trust Fund s vysokým měsíčním výnosem, zaplatíte jen 500,-Kč.
  • Min. měsíční spoření v prog. Trust Fund je 300,-Kč. Min. jednorázový vklad je 55.000 Kč.
  • Kartu si objednáte částkou 650,-Kč. Aktivaci proveďte, až budete měsíčně vydělávat 5.000 Kč. 
  • Začněte využívat krátkodobe Investiční programy. 
  • Co nejdřív si aktivujte roční přístup do "Blokovaných stránek webu TT-Partners" za 300,-Kč. 
  • Jen doporučením pěti svých kamarádů, kteří Vás "zdublují" - obdržíte super BONUSY.
 
Když nemáte peníze na aktivace výše uvedených možností, tak nejdříve začněte nákupem "Virtuální měny pod názvem DiBa Coin, jen za 2.000 Kč, kde si velmi rychle vyděláte potřebné finance na ostatní poplatky!

=================================================================================================  

Stovky milionů lidí po celém světě neustále přemýšlejí o tom, jak si vydělat nějaké peníze. Každý den prohledávají Internet ve snaze konečně najít něco, co jim pomůže dostat se z finančních potíží, případně zvednout svůj životní standard. A někteří prostě jen hledají další způsoby, jak rozmnožit své peníze.

Ať patříte ke kterékoli z těchto skupin, věříme, že to co je obsažené v tomto textu, Vám poskytne zajímavé informace, jak můžete najít to, co hledáte. Věnujete-li 10 minut svého času k seznámení se s obsahem tohoto textu, věříme, že na jeho konci si nebudete myslet, že šlo o ztrátu času.

Celý náš svět a jeho ekonomika je postavena na oběhu a vlastnictví peněz. Čím více peněz vlastníte, tím větší jsou Vaše možnosti a snad i kvalitnější život. Můžete si dovolit pořídit kvalitnější bydlení, lepší jídlo i léky, můžete svým dětem poskytnout lepší vzdělání a jednodušší start do života. 

Tak to prostě je. Bohatí se mají lépe než chudí. Právě proto se lidé snaží vydělat peníze – chtějí mít lepší život. A to je normální! Každý člověk má právo chtít žít lepší a kvalitnější život. Naším cílem je právě to – umožnit každému mít kvalitnější život dle jeho vlastních představ.

Existuje ale několik oblastí, které fungují doslova jako stroje na penízeMezi tyto oblasti patří bankovnictví, obsluha platebních karetních systémů. O bankovnictví je známo, že z každého vkladu svého klienta dokážou vytvořit až desítky procent zisku ročně. A to jsme v těchto úvahách ještě hodně konzervativní. Svým klientům za jejich vklady poskytuji jen minimální zúročení, jehož výše jen stěží dokáže pokryt inflační růst. U karetních asociací obsluhující platební terminály a bankomaty je známo, že si účtují značné provize z každé platby, kterou zákazník u obchodníka prostřednictvím své platební karty zaplatí. Každý vlastník (AKCIONÁŘ) takové společnosti má k dispozici v podstatě neomezený měsíční přísun peněz.

Máte k dispozici projekt, který chce umožnit každému zájemci podílet  na stejném přísunu peněz.

Základním prvkem celého projektu je "FIN"Máte šanci sami se podílet na super výnosech "FIN". 

Jak? Jednoduše! Objednáte si "Zákaznickou AKCII", která je DAREM a vydělává Vám. 

Získat svůj podíl je velmi jednoduchý proces. Stačí k tomu pouze ČTYŘI kroky:

1) Před vlastní registraci mít založenou novou E-mail adresu s koncovkou: @gmail.com.  

2) Vygenerovat si  zákaznickou AKCII ve "FIN" .

3) Zaregistrovat se přes ID číslo svého sponzora do "FIN" - jinak to NEJDE UDĚLAT.

4) Poslat si na založený S-account účet aspoň 2.000 Kč na nákup DiBa Coinů. 

Získáním "Zákaznické AKCIE", se podílíte na výnosech "FIN". To je první, nikoli však poslední možností, jak trvale získat stabilní zdroj finančních příjmů pro svůj domácí rozpočet. Tyto příjmy můžete podstatně zvýšit tím, že tuto možnost nabídnete dalším svým známým, kteří si rovněž zdarma mohou pořídit svou vlastní zákaznickou AKCII a využívat svoji "FIN".

 

Nabídka programů  ve FINANČNÍ INSTITUCI:

1. AKTIVUJTE si spořící "Projekt DiBa Coin".

2. NEVÝHODNÉ si Investiční programy, kde si zvolíte výši vkladu a dobu úložky.

3. POZASTAVENO si spořící program "TRUS FUND" s výborným  měsíčním výnosem. 

A to jsou pouze některé z možností, které Vám přinášejí dlouhodobě velmi zajímavé peníze. 

 

REGISTRACE:

Systém je navržen tak, že registrace nového zájemce je možná pouze na doporučení již registrovaného členaPokud při registraci ID číslo sponzora odstraníte nebo žádné neuvedete, systém Vám registraci neumožní!

Upozornění: Do "FIN" se zaregistrujte, až po vyslechnutí Úvodních prezentacína kterou Vás pozval Váš Sponzor. K registraci potřebujete znát ID číslo svého sponzora, kdy za jeho asistence se zaregistrujete podle těchto informací

Když chcete zde uvedenou "Životní příležitost zrealizovat" a nemáte svého Sponzora, vyplníte tento FORMULÁŘ.  Přes program SKYPE Vám pomůžeme s Vaší řádnou registrací. 

Už VÍTE: "Proč byste měli tuto šanci doporučit svým přátelům a známým"?

Protože na tom vydělají oni, ale i Vy. Když tuto možnost doporučte svým známým a přátelům, a oni využijí  svoji šance, Vy dostanete bonus.

PROČ? Jako akcionáři obdržíte až 50% ze zisku "FIN" za každého doporučeného kamaráda ve svém MARKTINGU. A nejen to, když Vás i oni ZDUBLIJÍ, obdržíte odměnu až do páté úrovně ve svém MARKRTINGU

Díky kartě od "FIN" budete rovněž vydělávat.  A zde se projeví TO, jakému počtu svých známých a přátel o této možnosti řeknete. Pokud některý z Vašich známých bude kartu používat, Vy dostanete finanční odměnu.  

Představte si, že se tato možnost zalíbí i Vaším známým, které jste doporučili Vy a oni rovněž začnou o této možnosti informovat své další známé, a ti zase další a další a skupina lidí pod Vámi tak začne růst a růst. Pokud kterýkoliv začne kartu využívat k nákupům a výběrům peněz z bankomatů, Vy opět obdržíte odměnu. 

Pošlete svým kamarádům "POZVÁNKU", kdy její link:  https://www.tt-partners.cz/oec/po/   - jím pošlete E-mailem nebo přes SKYPE.