MARKETINGY ve FINANČNÍ INSTITUCI (dále jen "FIN").

Nám všem dobře známe "Bankovní domy v ČR", moc dobrého svým klientům nenabízí:

 • Roční úrok cca 3,0 %, který se jím zdaní 15-ti %, kdy výsledný výnos málokdy pokryje roční inflaci
 • Dlouhodobé spoření v "Podílových fondech" které dokonce negarantují ani návratnost investice.
 • Umožňuji Vám doporučit max. 5 klientů a za každého Vám na účet dají maximálně 500 Kč.
 • Co klienti, kteří mají na sebe různá neověřená udání i vylhané exekuce - obstaví jím jejich účty.

 

Banky své zisky odvádějí z ČR svým "Matkám" do zahraničí, aniž by byli štědřejší ke svým klientům, kteří jim svěřili své peníze.

  

Ve "FIN" je více možností, jak zhodnotit své finance. 

Jen Váš sponzor je oprávněn Vás seznámit s odkazy zde uvedenými, které jsou blokovány a vysvětlit jejich obsah!

 • A) INVESTUJTE dnes aspoň 10.000 Kč do projektu DiBa Coin s vysokým výnosem za několik let. 
 • B) AKTIVUJTE si účet vedený v DOP (Dominikánské pesso) a jeden hlavní účet - měny, (DOP, CZK, USD, Eura aj). Za každý účet zaplatíte jednorázově a doživotně 1.500,-Kč. Už nikdy žádné poplatky za vedení jakéhokoliv účtu! 
 • C) Založíte si měsíční spoření v programu DBC Saving, (spoříte od min. částky. 500,-DOP či 300,-Kč s výnosem 100% ročně). Měsíční vklady spoření, zhodnocené třeba 20 ti procenty, se Vám průběžně (i několik krát 20% za rok) převádějí na účet, se kterého spoření provádíte! Nemusíte na výnosy (3,0 % ročně) čekat desítky let, jak je tomu v Bankách či Spořitelnách!
 • D) Koncem roku 2019 si můžete objednat vlastní kartu od "FIN".
 • E) Odměny za doporučení svých kamarádů - je prioritou členů "FIN", co potřebuji velmi rychle peníze, ale nemají finance pro Investici či Spoření. Stačí jim aspoň 10.000 Kč, které investují sami sobě do "DiBa Coin" a mají aspoň PĚT kamarádů, kteří je ZDUBLUJÍ.   
 • F) Když nemate žádné kamarády, kteří potřebují peníze anebo řešíte finanční nedostatek jako oni - a vůbec nevyužijí "Marketing ve FIN" (nikoho ze svých kamarádů nedoporučí), přesto v horizontu 10 až 20 let mohou obdržet výnos cca 1.000.000,-Kč. 
 • H) Klienti "FIN", kteří mají blokované účty v bankách exekucemi, či insolvenci - těm klientům "FIN" účty NEZABLOKUJE, ani nikomu nesděluje stav jejich kont!
 
Pro klienty s nedostatkem financí je "Marketing FIN" CESTOU k financím! 

"FIN" nepoužívá bombastické reklamní kampaně v masmédiích - jejich spokojený klient je nejlepší reklamou. Klienti obdrží až 50 % zisku "FIN", která je pak rozděluje každému klientu do jeho pěti stupňového Marketingu. Když klient je schopen doporučit aspoň PĚT svých kamarádů, kteří dokážou dát sami sobě aspoň 10.000,-Kč a taktéž doporučí do "FIN" aspoň PĚT svých kamarádů, Marketing jím dokáže do půl roku poskytnout až statisícové výnosy. Více pozornosti tomu věnujeme v níže uvedených příkladech:

 

 • Marketing s WU DBC, ve kterém jsou základní informace, třeba, jakým programem začnete až po ten poslední. Když dodržíte daný postup a Investujete (dáte sami sobě) aspoň 10.000,-Kč, můžete do jednoho roku být milionářem! S marketingem Vás seznámí Váš kamarád - "Člen FIN", který Vás zaregistruje do "Základního Marketingu ve FIN". 
   
 • TURBO Marketing není oficiálním marketingem "FIN". Je však maximálně produktivní a efektní v rychlosti jeho budování, kde již do půl roku můžete být milionářem! Jen Váš kamarád - Evangelista v "Programu Daruj-Dostaneš", nebo i Sponzor ve "FIN", (který využívá "TURBO Marketing") Vás může zaregistrovat do TURBO Marketingu! 

 

Když jste tuto web stránku otevřeli jen tak, bez svého Sponzora, který by Vás zaregistroval, vyplňte tento "FORMULÁŘ". "Správce programu" Vás pak přes program SKYPE - sdílením obrazovek SEZNÁMÍ s tím, co k REGISTRACI do "FIN" budete potřebovat.