MARKETINGY ve FINANČNÍ INSTITUCI (dále jen "FIN").

Nám všem dobře známe "Bankovní domy v ČR", moc dobrého svým klientům nenabízí:

 • Roční úrok cca 1,2 %, který se jím zdaní 15-ti %, kdy výsledný výnos málokdy pokryje roční inflaci
 • Dlouhodobé spoření v "Podílových fondech" které dokonce negarantují ani návratnost investice.
 • Umožňuji Vám doporučit max. 5 klientů a za každého Vám na účet dají maximálně 500 Kč.
 • Co klienti, kteří mají na sebe různá neověřená udání i vylhané exekuce - obstaví jím jejich účty.

 

Většinu svých zisků odvádějí z ČR svým "Matkám" do zahraničí, aniž by byli štědřejší ke svým klientům, kteří jim svěřili své peníze.

 

Když nemáte vého Evangelistu nebo Sponzora a tuto web stránku jste otevřeli jen tak, vyplňte tento "FORMULÁŘ". "Správce programu" Vás pak osobně anebo přes program SKYPE - sdílením obrazovek se vším SEZNÁMÍ a pak ZAREGISTRUJE do "FIN".

  

Ve "FIN" je více možností, jak zhodnotit své finance. 

Jen Váš sponzor je oprávněn Vás seznámit s odkazy zde uvedenými, které jsou blokovány a vysvětlit jejich obsah!

 • A) INVESTUJTE aspoň 5.000 Kč do projektu DiBa Coin s vysokým výnosem za několik let. 
 • B) AKTIVUJTE si účet vedený v DOP (Dominikánské pesso) a jeden hlavní účet - měny, (CZK, USD, Eura aj.). Za každý účet zaplatíte jednorázově a doživotně 1.500,-Kč. Už nikdy žádné poplatky za vedení jakéhokoliv účtu! 
 • C) Měsíční spoření v programu DBC Saving, (spoříte od min. částky. 500,-DOP či 300,-Kč s výnosem 100% ročně).
 • D) V polovině roku 2019 si můžete objednat vlastní kartu od "FIN".
 • E) Odměny za doporučení svých kamarádů - je prioritou členů "FIN", co potřebuji velmi rychle peníze, ale nemají finance pro Investici či Spoření. Stačí jim aspoň 2.500 Kč, které investují sami sobě do "DiBa Coin" a mají aspoň PĚT kamarádů, kteří je ZDUBLUJÍ.   
 • F) Když nemate žádné kamarádykteří potřebují peníze anebo řešíte finanční nedostatek jako oni - a vůbec nevyužijí "Marketing ve FIN" (nikoho ze svých kamarádů nedoporučí), přesto v horizontu 10 až 20 let můžete obdržet výnos cca 1.000.000,-Kč. 
 • H) Klienti "FIN", kteří mají blokované účty v bankách, exekuce či insolvenci - těm klientům "FIN" účty NEZABLOKUJE, ani nikomu nesděluje stav jejich konta!
 
Pro klienty s nedostatkem financí je "Marketing FIN" CESTOU k financím! 

"FIN" nepoužívá bombastické reklamní kampaně v masmédiích - jejich spokojený klient je nejlepší reklamou. Klienti obdrží až 50 % zisku "FIN", která je pak rozděluje každému klientu do jeho pěti stupňového Marketingu. Když klient je schopen doporučit aspoň PĚT svých kamarádů, kteří dokážou dát sami sobě aspoň 2.500,-Kč a taktéž doporučí do "FIN" aspoň PĚT svých kamarádů, Marketing jím dokáže do půl roku poskytnout až statisícové výnosy. Více pozornosti tomu věnujeme v níže uvedených příkladech:

 • Základní Marketing ve "FIN", ve kterém jsou základní informace, třeba, jakým programem začnete až po ten poslední. Když dodržíte daný postup a Investujete (dáte sami sobě) aspoň 2.500,-Kč, můžete do jednoho roku být milionářem! S marketingem Vás seznámi Váš kamarád - "Člen FIN", který Vás zaregistruje do "Základního Marketingu ve FIN". 
   
 • TURBO Marketing není oficiálním marketingem "FIN". Je však maximálně produktivní a efektní v rychlosti jeho budování, kde již do půl roku můžete být milionářem! Jen Váš kamarád - Evangelista v "Programu Daruj-Dostaneš", nebo i Sponzor ve "FIN", (který využívá "TURBO Marketing") Vás může zaregistrovat do TURBO Marketingu! 

 

Už chybí jen REGISTRACE , která Vám otevře cestu k financím! 

 

Když JSTE tuto web stránku jste otevřeli jen tak, vyplňte tento "FORMULÁŘ". "Správce programu" Vás pak osobně anebo přes program SKYPE - sdílením obrazovek se vším SEZNÁMÍ a pak ZAREGISTRUJE do "FIN".