2. ODDÍL: Nové informace ve FINANČNÍ INSTITUCI, (dále jen "FIN"):  

09/08/2023 - Zde jsou informace o dění ve "FIN", které pravidelně aktualizujeme: 
          
 • Třetí vyrovnávací KOLOTOČ: minule bylo ukázáno 959 protočení. Začalo 960 protočení! 
 • Opětná VÝZVA Přečtěte si zprávu z 23/07/2023 ve svém "Kabinetu FIN". Na základě uvedené zprávy, je každý člen "FIN" povinen uhradit "Akcionářské poplatky", když chce zůstat nadále platným členem ve "FIN". Poplatek uhraďtě v co nejkratším termínu!                                                    Vedení "FIN" zvažuje učinit tato opatření: 
 1. Členové, kteří poplatek neuhradí a mají finance na svých účtech připravené ke kapitalizaci, ke kapitalizaci nedojde! Finance budou zhodnoceny běžným bankovním úrokem, které si budou vybírat, a nadále zůstanou členy "FIN"!
 2. Členové, kteří poplatek neuhradí a (svými názory poškozují jméno banky), finance na jejich účtech nebudou kapitalizoványBudou jím zhodnoceny běžným bankovním úrokem, které si vyberou! Následně bude s ními ukončen smluvní vztah s "FIN"!
 3. Poplatek nemusí hradit jen Ti členové, kterých se týká níže uvedená RADOSTNÁ ZPRÁVA. Přesto jsou to opět oni, kteří poplatek hradí. Kapitalizace jejich financí proběhne ve stanovené výši! A když bude umožněn výběr financí, mohou tak učinit, a zbytek financí opět kapitalizovat, atd. - stále dokola! Patří jím za to velký DÍK od vedení "FIN"! 
 4. Všichni si urychleně proveďte KONTROLU svého "Kabinetu", kliknutím nahoře v pravo na "Informace", potom vlevo v černém poli na "Profil". Proveďte kontrolu svých osobních údajů, číslo mobilue-mail adresu trvalého pobytu. Nejdůležitější je platnost dokladu totožnosti. Opravte si své osobní údaje! Použijte k tomu nápovědy v tomto odkazu. Když tak neučiníte, nebude Vám vydaná karta a nebudete mít otevřené účty pro výběr peněz z FIN do ČR.  
 5. Ke všem důležitým úkonům v "Kabinetu FIN", které nezvládnete, potřebujete aktivní přístup do "Blokovaných Stránek"!!!
 • RADOSTNÁ ZPRÁVA: "Členům, kteří od Dubna roku 2021 do konce Září 2022" finančně sobě pomáhali a tím pomáhali i vedení "FIN, budou se jím v jejich Kabinetech FIN", načítat násobky poskytnuté výpomoci. Zde Vám postupně budeme zveřejňovat další informace: 
 1. datum, od kdy se začnou finance načítat -
 2. o výši poskytnutého násobku - 
 3. na který účet v "Kabinetu FIN" se Vám bude násobek načítat -  
 4. jakým způsobem lze pak násobek čerpat - 
 5. atd. 
 6. Informace budou dostupné členům s aktivním přístupem do " BS ".
 • Využijte "Asistenční službu", když Vám na účtech ve FIN, chybí finance pro splátky spoření "DBC Saving". Nemusíte tak v "Kabinetu FIN" měnit finance z účtu DBC na účet, kde spoříte. Ze směněné částky Vám FIN odečítá poplatek cca 22%.  
 • UPOZORNĚNÍ: Když nespoříte v DBC Saving, nebo když přestanete pravidelně měsíčně spořit v programu DBC Saving - Okradete se až o 100 kusů DBC", které obdržíte formou daru za pravidelné spoření! Vzdát se jí jen proto, že nemáte aktivní přístup "Blokovaných Stránkách" jen za 350,-Kč, je velmi špatné řešení! 
 • Od 24/06/2019 členům poskytujeme RADY o tom, co udělat před startem MEGA KOLOTOČE, jaké ÚKONY si máte udělat v "Kabinetu FIN" před jeho startem i po jeho ukončení! V té době: "Nikomu nebudeme aktivovat přístup do "BS", a nebudeme poskytovat jakékoliv osobní konzultace, i když si za ně zaplatíte". Aktivaci Vaších požadavků provedeme až po ukončení MEGA KOLOTOČE, který bude trvat cca dva měsíce!
 • Další důležité informace pro členy "FIN", jsou v "Otázkách a Odpovědích". 
 • Když nechcete čekat až bude umožněno vybírat finance z "FIN" bankovním převodem, nebo kartou, uvádíme návod pro Ty z Vás, kteří mají zkušenosti s burzou KRYPTOMĚN! Web TT-Partners Vám v tom nepomůže! 
 • 20/07/2023 - VYŘEŠTE si nedostatek peněz, dluhy či exekuce bez Insolvence
 • 14/02/2021 - UPOZORŇUJEME členy FIN, že jsou už vykoupeny všechny WU DBC jednotky!!!