Pomoc Členům FIN od TT-Partners.

Přejeme pěkný den všem členům ve "FIN".

O čem je prokázání AKTIVITYAktivitou není to, že by někdo musel vkládat nějaké další peníze nebo jak si mnozí myslí, že budou muset „shánět“ nové lidi. Nic takového ve zprávě není!

AKTIVITA je o tom, dát si svoje věci ve svém "Kabinetu FIN" do popořádku!!! 

1) Pár otázek:

  • - Neznáte svoje ID? - Oslovte svého sponzora nebo požádejte TT-Partners!
  • - Neznáte svoje heslo? - Pokud ne, zadejte svoje ID číslo - Váš LOGIN do přihlašovacího formuláře a klikněte na (Fofgotten password?) dole na přihlašovacím formuláři.

Je tu ale další potíž.

Mnozí zapomněli e-mail, který mají uvedený v kanceláři a na ten chodí odpovědi od administrátora, tudíž nic nedostanou. A teď nastupuje Vaše aktivita. Nikdo Vám nebude volat, ale Vy sami se musíte snažit to vyřešit. Pokud jste ztratili přístup ke svému účtu, do uvedeného e-mailu který se zobrazil v přihlašovacím formuláři napíšete, co všechno chcete změnit, pošlete ofocený OP, a provedete vlastně novou verifikaci.

Hlavně uveďte e-mail, který používáte, a na který Vám přijdou další pokyny!!!

 

2) Možná bude lepší, pokud si nejprve požádáte o nové heslo a uvedete svou e-mailovou adresu a další změny pak budete už dělat přímo ve svém "Kabinetu ve FIN" ve zprávách přímo administrátorům. 

Co vše potřebujete k ovládání svého "Kabinetu" a výběru peněz?

  • ID - Login a svoje Heslo,
  • e-mail (platný, na který budou chodit zpráva od administrátora,
  • PIN pro převod peněz,
  • platný OP (z advokátní kanceláře dostanete potvrzení pro FÚ na aktuální platný OP), jinak máte smůlu.

 

A právě tyto věci nemá v pořádku více než polovina akcionářů banky!

Právě toto je vaše aktivita, dát si své vlastní věci do pořádku a nepřidělávat administrátorům zbytečnou práci, případně pak nezdržovat vyplácení peněz ostatním členům, kteří si poctivě plní své úkoly. Proto vedení "FIN" chce Vaše vyjádření do 15.9.2022. Čím to bude trvat déle, tím později může docházet k vyplacení BONUSŮ. Ti, kteří dosud nic nedělali, pokud nám budou pomáhat ve věcech viz. výše, budou i nadále využívat benefity, které společnost nabízí (např. odkup velkoobchodních jednotek v rámci kolotoče).

Lidé, kteří odpoví „Ne, nechci nadále být součástí projektu a nebudu se aktivně podílet na jeho rozvoji“, dostanou zpět své peníze a bude jím ukončeno členství v projektu "FIN".

Doufáme, že je to srozumitelně popsáno.