Návody na vyčištění PC v operačním systému Windows 7.

V této webové stránce Vám poskytujeme návod, jak si důkladně vyčistit svůj počítač nebo notebook. Návody jsou seřazeny podle pořadí, které při čištění svého počítače či notebooku musíte dodržet. Když svůj PC máte zanedbaný, čištění může trvat i několik hodin. Proč tak činíme? Jednoduše proto, že až 95 % klientů, kterým pomáháme přes program SKYPE sdílením obrazovek, prováděny úkon trvá neskutečně dlouho. 

Ti co svůj PC aspoň jednou týdně čistí a kontrolují kvalitním antivirovým programem, který mají aktualizován (je placený a NE ZDARMA), úkon přes program SKYPE trvá cca 5 minut. Ti co nedbají na svůj PC, stejný úkon trvá více než jedu hodinu.

Ve FOTO Prezentaci je uvedeno několik možností vyčištění počítače, například: 

  • Čištění prohlížeče Google Chrome.
  • Čištění prohlížeče Internet Explorer.
  • Čištění PC programem Total Coomander.
  • Odstranění zbytečných souborů programem ve Windows.
  • Zkontrolování počítače Defenderem - programem Windows.
  • Defragmentace disků v počítači - programem Windovs.

 

FOTO Prezentace je nastavena tak, že posun jednotlivých obrázků je co 5 vteřin. K prostudování obrázku si posun zastavíte kliknutím myší na obrázek. Posun na další obrázek povolíte opětným kliknutím na obrázek, atd. Foto Prezentace je zpřístupněna jen registrovaným členům, kteří mají aktivní přístup do "Blokovaných Stránek" webu TT-Partners.  

Jak si vyčistíte PC s operačním systémem Windows 7 je ve "Vzdělávacích Prezentacích".

 
Svoji pozornost věnujte oddílu: "POZOR na Windows 10", ušetříte si mnoho stresů a nervů!
 
Stáhněte si ZDARMA antivirový program "AVASTa po vyzkoušení, si kupte licenci Avast Premier. Budete mít super chráněn svůj PC, Notebook, či Mobil.
 

Když si "Rezervujete službu" a nebudete mít svůj počítač v pořádku, službu Vám odmítneme poskytnout! Nebo budeme požadovat o zaplacení každé, Vámi objednané služby, i když máte uhrazen roční přístup do "Blokovaných stránek" v tomto webu TT-Partners. Cena v tomto případě bude 150 Kč za každých započatých 30 minut poskytnuté služby přes SKYPE program. Po úhradě dohodnuté ceny, Vám požadovanou službu provedeme.