C-komplex SYNERGY – proč je jiný?

Vážení a milí zákazníci, partneři a přátelé, máme velkou radost, že vám můžeme představit vylepšený produkt C-komplex SYNERGY.

A je to opravdu velká změna.  

Víme, že vitamin C se nejlépe vstřebává ve spojení s rajčaty. Nový produkt již obsahuje sušenou rajčatovou šťávuNavíc část obsahu vitaminu C je pokryta z extraktu aceroly, tedy také v komplexu prospěšných a synergicky působících látek. Pro další posílení imunity jsme přidali selen

Jenomže to není všechno. Produkt jsme obohatili o Astaxanthin, který patří mezi nejsilnější antioxidanty na světě (je 6000x silnější než vitamin C). Posiluje imunitu, působí proti stárnutí buněk, působí příznivě na mozek i oči a zlepšuje cholesterol v krvi. Zatímco vitaminy C a E působí uvnitř a vně buňky, Astaxanthin působí navíc přímo v buněčné stěně. 

Astaxanthin je červená řasa a dává barvu masu lososů, kteří se jí živí. Lososům dává výdrž k největším atletickým výkonům ve světě zvířat při překonávání vodopádů. Nové tablety jsou proto krásně červené

Tablety jsme navíc nechali potáhnout potahem ze zdraví prospěšných betaglukanů, které podporují „samoléčebné“ schopnosti organismu. 

To vše posunuje náš výrobek o několik úrovní výše. Produkt vyvíjíme s láskou a touhou co nejlépe vám pomáhat. 
Věřím, že s ním budete spokojeni, a těšíme se na vaše výsledky a zkušenosti s jeho užíváním

Zde máte náš vylepšený produkt C-komplex SYNERGY.

S úctou Tomáš Kašpar