Co rozhoduje o přežití v případě nákazy koronavirem?

Vážení čtenáři, zákazníci a partneři,

dával jsem nějakou dobu dohromady informace, které pro vás nyní mohou být životně důležité. Prosím proto o trpělivost při čtení tohoto dopisu. Všichni jsme nyní v krizové situaci. Tato situace není nová. V historii se již stala mnohokrát. Je nová pouze pro nás, kdo žijeme v této době. 

Abychom byli schopni dobře přežít tuto krizovou situaci, potřebujeme porozumět tomu, co se již v minulosti mnohokrát odehrálo. 

Na španělskou chřipku v roce 1918 zemřelo 40 milionů lidí. To bylo více mrtvých než v 1. světové válce. Při všech těch zprávách o takových epidemiích se však vynechává jedna důležitá informace: Při epidemii španělské chřipky bylo 500 milionů infikovaných. Zemřelo tedy necelých 10% nakažených. 

To znamená, že absolutní většina přežilaProč jich tolik přežilo? 

V dobách, kdy Evropu decimoval mor byli lidé, kteří se dostali do styku s nakaženými a nezemřeli. Jak je to možné? Jak je možné, že ze dvou lidí vedle sebe jeden zemřel a druhý ne? Rozdíl způsobuje imunitní systém každého člověka. 

Imunitní systém je to, co rozhoduje o vašem přežití nebo smrti. 

Všimněte si, že dnes na Covid-19 umírají především lidé, kteří mají slabý imunitní systém. Co oslabuje imunitní systém jsem popsal v mých knihách „Nespěchejte do rakve“ a „Hra o zdraví“

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Poznámka majitele tohoto webu: "Hlavní zdroj imunity je popsán v - Leviticus 11,1-47".  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Je důležité si uvědomit, že lék na koronavirus není. Pokud tedy dojde k tomu, že se nakazíte, musíte se uzdravit sami. Lékaři nemocným pouze pomáhají udržovat základní tělesné funkce a snaží se zastoupit nefunkční imunitní systém, abyste měli větší šanci na uzdravení. Mnoho lidí však přes všechnu jejich péči stejně umírá. Je tu pro vás však dobrá zpráva: máte 96 % šanci, že přežijete. 

Jak neskončit mezi těmi 4 procenty? 

Šanci na uzdravení máte pouze se silným imunitním systémem. Imunitní systém potřebuje čas, aby dokázal vyhodnotit nepřítele a stihl vyrobit protilátky (antigeny). Proto musí být silný. Imunitní systém nejde posílit za jeden den. Využijte proto období zákazu pohybu k posilování imunity. A nyní vám vysvětlím, jak posílit imunitní systém. 

Abychom to dokázali, potřebujeme pochopit několik faktůjak imunitní systém funguje:

V našem těle se odehrává neustálá partyzánská válka. Bakterie a viry neustále útočí na různých místech našeho těla. Naše tělo je zkonstruováno jako pevnost, kterou brání vojsko imunitního systému. 

Bílé krvinky lymfocyty a makrofágy vystupují v tomto boji jako ostřelovači bojující v první linii. Když makrofág požírá bakterii, bombarduje ji volnými radikály, které vyrábí. Pomocí tohoto ostřelování naruší buněčnou stěnu bakterie a může ji díky tomu zničit. 

Tyto volné radikály však mohou poškodit a zničit i makrofág. Makrofág proto potřebuje mít zásobu antioxidantů, aby sám sebe při tomto ostřelování chránil. V buněčných stěnách makrofágů je proto uloženo mnoho vitaminu C, který odchytává volné radikály – působí pro makrofág jako ochranný štít. 

Pokud mají makrofágy nedostatek vitaminu C sníží imunitní systém svůj výkon, aby zabránil zničení bílých krvinek. Důsledkem je rychlé namnožení bakterií a virů a propuká nemoc. 

Při zasažení infekcí jsou bakterie a viry schopné množit se explozivně. Imunitní buňky proto musí být také schopny množit se explozivně, aby mělo tělo odpovídající množství „vojáků“ proti armádě nepřítele. 

K tomuto explozivnímu nárůstu milionů a milionů nových imunitních buněk potřebuje však imunitní systém stavební materiál. Potřebuje tedy zoufale správné bílkoviny a dostatek vitaminu B, který ovlivňuje výstavbu imunitních buněk.    

Potřebuje i dostatek vitaminu E, který ovlivňuje množení lymfocytů a zvyšuje jejich aktivitu, podílí se na navyšování množství makrofágů a zabíječských buněk a zvyšuje odpověď antigenů. 

Z toho vyplývá, jak je možné posilovat imunitní systém: 

 1. Pokud ucítíte příznaky infekce, OKAMŽITĚ si dejte najednou dávku 5000 mg vitaminu C a potom po 2 hodinách vždy dalších 1000 mg. Neužívejte součaně Aspirin – zvyšuje vylučování vitaminu C na desetinásobek! Potom užívejte denně 1500mg  vitaminu C  , vitamin B komplex, vitamin E, zinek a selen, nebo kvalitní multivitaminový přípravek. Vitaminy a minerály užívejte nejlépe s jídlem – lépe se vstřebají. 

 2. Imunitní systém vychází ze správně fungujících střev. Užívejte proto probiotika. Máte-li potíže s trávením, jsou vhodné trávicí enzymy.

 3. Dejte si každý den po koupeli krátce studenou sprchu. 

 4. Občasný krátký půst posiluje imunitní systém (neplatí pro lidi s podváhou).

 5. Některé přírodní látky (doplňky stravy) posilují funkci imunitního systému. Je to např. Žen-šen, Echinacea, Cordyceps atd. 

 6. Lék Isoprinosin (na chemické bázi), který prokazatelně pomáhá nemocným na Covid-19, ale je jen na lékařský předpis. 

 7. Isoprinosin plně nahradí Reishi, (kdy cena jednoho balení Reishi je téměř shodná s cenou jednoho balení Isoprinosinu), ale jedno balení Reishi má však o 50% tablet navíc, než jedno balení Isoprinosinu.

 8. Imunitu podporuje Aloe vera. Je však nutné, aby nebyla pasterovaná (ohřívaná), jak ji prodávají v lékárnách a v marketech. Opravdu kvalitní mají firmy LR a Forever Living Products

 9. Další, co podporuje činnost imunitního systému je zelený ječmen a chlorella.  

 10. Molekulární vodík silně ulehčuje imunitnímu systému tím, že tlumí záněty a působí jako super-antioxidant. Imunitní systém se pak může věnovat více boji s nákazou. Zvětšené dávky molekulárního vodíku (3x3 H2Real) pak díky alkalizaci vezmou patogenům příznivé prostředí pro jejich množení a zvýší aktivitu bílých krvinek. 

Níže uvedené vitamíny si objednejte u spol. NUTRADAY.

 • Dále při infekci potřebujete 400 mg vitaminu E denně. Spolu s vitaminem C tím opancéřujete imunitní buňky.  (Vitamin E v tomto množství je možné užívat POUZE při napadení infekcí a pouze po dobu 14 dnů – pak je nutná pauza minimálně 1 měsíc). 

 • U vitaminu B komplex přejděte ihned na B komplex forte

 • Dále potřebujete denně 200 μg SELENU a 20-60 mg ZINKU. Zinek zabraňuje usazování virů na sliznicích. 

 • Užívejte vitamin D3, protože zabraňuje poruchám imunitního systému. Užívejte kvalitní vitamín D3, a když ho máte nedostatek, tak berte tablety o gramáži 5.000 iu - jednu tabletu denně. 

 • Při infekci také stoupá potřeba bílkovin o 30%, protože se explozivně množí imunitní buňky. Potřeba glutaminu se dokonce zpětinásobí. Glutamin silně podporuje odolnost proti infekcím. Jeho účinnost se zvyšuje pokud ho užíváte společně s BCAA (k dostání v potřebách pro kulturisty).

 • Jezte proto ořechy, luštěniny, chia semínka, slunečnicová, dýňová, konopná a další semínka. POZOR: "Živočišné bílkoviny imunitní systém oslabují"!

Tyto informace jsou důležité, pokud chcete nákazu (Covid-19) přežít.  

Poznámka: Je nesmysl užívat všechny produkty. Užívejte to, co máte k dispozici. 

Hlavní je vitamin C, D3, E a B komplex

Nyní se pro vás snažíme zajistit další potřebné produkty, avšak je nedostatek surovin a není to lehké. Je pravděpodobné, že ceny surovin porostou. Držte nám proto palce a hlavu vzhůru – když se budete správně starat u svůj imunitní systém, on se postará na oplátku o vás a budete mezi těmi 96 %, kteří přežijí. 

A ještě poznámka k dezinfekci. 

Pokud nemáte žádný dezinfekční prostředek, používejte na dezinfekci Alpu (francovku). Poslouží vám velmi dobře a zatím jí je v obchodech dostatek. 

S úctou Tomáš Kašpar - lovec faktů a detektiv pravdy