Zdroj: Německo, Ministerstvo zdravotnictví.

V Německu se konečně našel lék na CORONA VIRUS. 
 
Němečtí lékaři neuposlechli zdravotní zákon WHO, který požaduje, neprovádět  pitvy při úmrtích na koronavirus a zjistili, že smrt NEDĚLÁ VIRUS, ale BAKTERIE. Vede ke krevním sraženinám a ke smrti pacienta. Německo poráží takzvanou Covid-19, což není nic jiného než "široká intravaskulární koagulace" (trombóza). A způsob jak ji léčit, znamená léčit ji antibiotiky, protizánětlivými léky a antikoagulaci. 
 
PRVNÍ - ASPIRIN. Tuto senzační zprávu pro celý svět přinesli němečtí lékaři pitvou mrtvých těl produkovaných Covid-19. Němečtí patologové navíc říkají, že mechanické větrání a jednotky intenzivní péče nikdy nebylo třeba. V Německu začala změna protokolu KDO identifikoval a odstranil mezinárodní globální epidemii Lék už byl znám, ale WHO o tom Číňany neinformoval, je to jen obchod!!! 
 
POZOR: "Neužívejte součaně Aspirin s vitamínem C – Aspirín zvyšuje vylučování vitaminu C na desetinásobek"! 
 
 Zdroj: Německo, Ministerstvo zdravotnictví.
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 
 
Sdílejte to v rodině, se sousedy, známými, kamarády, s okolím, prostě celým Světem! 
 
Prevence? Užívejte 100 mg aspirinu a apronexu nebo paracetamolu. Proč? Protože bylo prokázáno, že Covid-19 stimulací podporuje vývoj trombózy. Protože krev není nasycená kyslíkem. Krev houstne, její proudění v srdci a plicích zpomaluje, člověk nemůže dýchat a rychle umírá.  
 
V Německu byl porušen protokol o doporučení WHO a byla provedena pitva těla, která zemřela na Covid-19. Tělo, paže, nohy a další části těla byly otevřeny a bylo zjištěno, že krev se rozšířila a žíla a krevní sraženiny ve všech žilách a krevní sraženiny v tepně zasahují do normálního průtoku krve a zabraňují dodání kyslíku do všech orgánů, zejména mozek, srdce a plíce a pacient nakonec zemře.  
 
Německé ministerstvo zdravotnictví okamžitě změnilo protokol léčby Covid-19 a začalo předepisovat infikovaným pacientům 100 mg aspirinu a apronaxu - výsledek: pacienti se začali zotavovat a došlo ke zlepšení. 
 
Poskytněte tyto informace, okamžitě je zpřístupněte veřejnosti v celé zemi. Německo /naštěstí/ porušilo normu, po celém světě budou soudní spory za skrytí tolika úmrtí a za kolabující ekonomiky mnoha zemí po celém světě. 
 
A všichni pochopí, proč byl vydán rozkaz pohřbít mrtvé okamžitě bez pitvy a označit je jako velmi znečišťující.  
 
Je v našich silách konat spravedlnost a doufat, že můžeme zachránit mnoho životů. 
 
Proto fungují antibakteriální gel a oxid chloru..... 
 
Všechna PANDEMICKÁ PSYCHIS byla potřeba, protože - byznys je byznys.
 
Stínové vlády všech zemí, chtějí očkovat vakcínu a implantovat čip, včetně technologie 5G, k ovládání populace a usmrcení lidí ke snížení světové populace. Je to plánované a kruté, ale neskryje se to, jen na nějaký čas: "A je to konečně VENKU"!