Přeregistrace do nové platformy FINANČNÍ INSTITUCE.

Vážení členové ve FINANČNÍ INSTITUCI, (dále jen „FIN“)

Od data 23. dubna 2015 Vám začaly být rozesílány pokyny k přeregistraci do nové platformy ve „GFIN“. Zprávu jste obdrželi do svých emailů, které jste uvedli při registraci do staré platformy „DiBa“.

Zpráva je psaná jen v Anglickém jazyku, proto Vám zde uvádíme "  PŘEKLAD"  této zprávy, která se Vám otevře až po úhradě ročního přístupu do "Blokovaných Stránek webuTT-Partnrs", (dále jen "BS").

Ve zprávě jsou tři důležité věci:

1) Link, na který pro přeregistraci musíte kliknout,

2) Login a

3) Heslo

Když uvedný E-mail jste ztratili, nebo je už nefunkční, můžeme Vám být nápomocni jen v tom případě, že si "ZREZERVUJETE" naši službu přes program SKYPE- Sdílením obrazovekuhradíte 500,-Kč. V poplatku je již zohledněn roční přístup do "BS" za 300,-Kč. Jak uhradit 500,-Kč, je uvedno v "BS".  

 

V pěti obrázcích je postup, jak přeregistraci udělat, když máte výše uvedený E-mail.

Informovanost je momentálně to nejdůležitější. Případné a zbytečné chyby při přeregistraci do nové platformy a jejich opravy nebudou prováděny ihned. Nejdříve se administrátoři budou věnovat řádně přeregistrovaným klientům a potom až ostatním.  

Váš TT-Partners 

 
1. Obrázek - Klikněte na "PŘÍHLÁŠENÍ do FIN" a  postupujte podle pokynů z obrázku.
2. Obrázek - nové heslo si důkladně uložte do svého PC nebo notýsku.
3. Obrázek - po 1. kliku na tlačítko: Generovat PIN, se ukáže Váš PIN, ihned si ho uložte do svého PC nebo zapište do notýsku. Po 2. kliku na tlačítko: Uložit, Váš PIN už nikdy více neuvidíte. Ztráta PINU je řešena za poplatek
4. Obrázek - jen kliknete na tlačítko: Dokončit.
5. Obrázek - PŘEREGISTRACI dokončíte kliknutím na tlačítko: Dokončit!
Vaše přeregistrace do nové platformy ve "FIN" proběhne úspěšně, když dodržíte pokynů uvedených v obrázcích!